تاریخ درج خبر : 1395/05/02
کد خبر : ۵۴۷۹۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش تاجگردون به فیش‌های نجومی نفتی‌های گچساران

نماینده گچساران و باشت در مجلس در خصوص انتشار فیش‌های نجومی مدیران نفتی گچساران گفت: در حال بررسی هستیم و یک گزارش از مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران دریافت کرده‌ام و مجدداً بررسی خواهد شد و اگر خلافی ثابت شود قطعاً برخورد و پیگیری خواهد شد.

tajgardon

 

به گزارش سایت استان به نقل از آفتاب جنوب، غلامرضا تاجگردون در خصوص موضع‌گیری‌اش مقابل رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد در موضوع حقوق‌های نجومی، گفت: من وظیفه نمایندگی‌ام را انجام داده‌ام و وظیفه یک نماینده نیز همین است کار نمایندگی خود را انجام دهد و نباید در پیگیری خواست و حقوق مردم ملاحظه اندیشی کرد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه وقتی درگذشته از برخی دریافت‌های غیرمتعارف باخبر بوده و به وزیر اقتصاد نیز گوشزد کرده، حال چرا آن زمان پیگیر این مسئله نبوده است؟ افزود: ما در مجلس هم کمیسیون داریم هم صحن علنی که بنده در کمیسیون این موضوع را مطرح کرده بودم.

نماینده گچساران و باشت در مجلس در خصوص انتشار فیش‌های نجومی برخی مدیران نفتی گچساران تصریح کرد: در حال برسی هستیم و یک گزارش از مدیرعامل شرکت نفت و گاز گچساران دریافت کرده‌ام که مجدداً بررسی خواهد شد و اگر خلافی ثابت شود قطعاً برخورد و پیگیری خواهد شد.

تاجگردون در ادامه درباره زمان دقیق سفر هیئت دولت به کهگیلویه و بویراحمد، گفت: از تاریخ دقیق سفر دولت به استان اطلاعی ندارم.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • م گفت:

  جناب تاجگردون مگر یک متخصص در علوم پزشکی با یک متخصص در علوم مهندسی و تکنولوژی و یا در علوم انسانی و اجتماعی چقدر تفاوت دارد. چرا حضرتعالی درآمد پزشکان متخصص را نجومی نمیخوانید. راستی بین درمان یک فرد با درمان یک جامعه کدام یک سخت تر است .آیا نه این است که یک متخصص در علوم اجتماعی و یا مدیر یک صنعت همه جامعه را باید هدایت و در عین حال درمان کند ولی یک متخصص پزشکی یک نفر را . البته درآمد پزشکان متخصص حق آنان است ولی عدم توجه به حقوق متخصصین سایر علوم اجحافی است به کل جامعه.

 • م گفت:

  جناب تاجگردون از شما بعید است که اینگونه اظهار نظر می فرمایید شما که با آمار و ارقام سرکار دارید و میداند ارزش پول کشورمان در دنیا تا چه اندازه صدمه دیده است. شما که میدانید درآمد مردم به ریال است و هزینه به دلار . شما که میدانید عامل توسعه و تحول جامعه نیروی انسانی است ( اما نه هر انسانی بلکه انسان توسعه یافته). شما که میدانید تابع تولید سه عنصر نیروی انسانی ، سرمایه و تکنولوژی است که از آن میان نیروی انسانی کارآمد حرف اول را میزند. چرا با مدیران و متخصصین جامعه اینگونه برخورد می کنید اگر بفکر جامعه هستید حد اقل دستمزدها را اصلاح کنید نه اینکه متخصصین جامعه را منزوی و یا فراری دهید

 • ناشناس گفت:

  کاش یکی هم به فکر بیمارستان نیمه کاره ورها شده یاسوج بود .

 • کشاورز09177410599 گفت:

  فکری به حال بزرگترین کارخانه کنسانتره سیب در جنوب کشور واقع در یاسوج که چند سال کارگرانش بیکار و باغداران3استان منتظر همت نمایندگان استان هستند

پربازديد