تاریخ درج خبر : 1395/05/03
کد خبر : ۵۴۸۰۰۸
+ تغییر اندازه نوشته -
به‌منظور تأمین و رفع افت فشار آب شرب شهر مادوان صورت گرفت:

چاه چهارم مادوان آماده بهره‌برداری شد/ اتصال چاه به شبکه توزیع آب شهر

صبح امروز و با تلاش کارکنان آب و فاضلاب مادوان چاه چهارم مادوان وارد مدار بهره‌برداری شد.

madovan

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد، محمد زمان پاراد رئیس اداره آب و فاضلاب مادوان گفت: حفر چاه چهارم مادوان به‌منظور تأمین و رفع افت فشار آب شرب شهر مادوان و مناطق اطراف این شهر با اعتباری بالغ‌بر 800 میلیون تومان در دستور کار شرکت آب و فاضلاب استان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه دبی این چاه بیش از 30 لیتر بر ثانیه است تصریح کرد: طول خط انتقال این چاه نیز بیش از یک کیلومتر و عمق آن نیز 250 متر است.

پاراد با بیان اینکه حفر و در مدار بهره‌برداری قرار گرفتن چاه چهارم مادوان به‌نوبه خود می‌تواند بخشی از کمبود آب جمعیت 15 هزارنفری مادوان و مناطق اطراف آن را برطرف کند تصریح کرد: وجود انشعابات غیرمجاز و مصرف بی‌رویه آب باعث بروز مشکلاتی در روند خدمات‌رسانی به شهروندان در مادوان شده است که جا دارد شهروندان صرفه‌جویی در مصرف آب را موردتوجه قرار دهند.

رئیس اداره آب و فاضلاب شهری مادوان گفت: با توجه به ضرورتی که در تأمین و تقویت فشار آب شرب شهر مادوان وجود داشت عملیات حفاری و تجهیز این چاه در مدت‌زمانی دو ماه و با تلاش شبانه‌روزی کارکنان آب و فاضلاب استان انجام گرفت.

وی افزود: با توجه به ضرورت تأمین آب شرب شهروندان کار اتصال خط انتقال چاه چهارم مادوان به خط اصلی و شبکه توزیع از عصر دیروز تا نیمه‌های شب گذشته با حضور کارکنان ستادی و مدیرعامل شرکت انجام گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد