تاریخ درج خبر : 1395/05/03
کد خبر : ۵۴۸۰۲۰
+ تغییر اندازه نوشته -
با حضور نمایندگان استان در یاسوج برگزار شد؛

نشست هماهنگی برگزاری کنگره ملی شهدای کهگیلویه و بویراحمد (تصاویر)

نشست مشترک نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی و فرمانده سپاه فتح استان با دستور جلسه برگزاری کنگره ملی شهدای استان در یاسوج برگزار شد.

nesahast e hamahangi (12)

به گزارش سایت استان، نشست مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با حضور زارعی، تاجگردون و هاشمی با سردار بوعلی فرمانده سپاه فتح استان و سرهنگ نصیرزاده مسئول کنگره شهدا با دستور جلسه برگزاری هرچه باشکوه‌تر اجلاسیه بزرگ امیران، سرداران و شهدا استان در مهرماه امسال صبح امروز در یاسوج برگزار شد.

در این نشست صمیمی نمایندگان استان ضمن بازدید از ساختمان کنگره و بازدید از مراحل پایانی زیرساخت‌های این کنگره با فرمانده سپاه فتح به اهم برنامه‌های این کنگره اشاره کردند.

لازم به ذکر است کنگره ملی امیران، سرداران و شهدای کهگیلویه و بویراحمد یازدهم تا پانزدهم مهرماه 95 در یاسوج مرکز استان با حضور مهمانان کشوری برگزار خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • رزمنده گفت:

    وای به حال نشستی که نماینده ها بخواهند برایش تصمیم گیری کنند. چرا از رزمندگان و فرماندهان حقیقی استان در این جمع کسی نیست؟ از خالقان حماسه پد خندق یا مردان استوار ماووت عراق؟ وقتی همه چیز سیاسی بشود و رنگ قدرت بگیرد ثمری جز این ندارد….

پربازديد