تاریخ درج خبر : 1395/05/03
کد خبر : ۵۴۸۰۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی

نیازمند ترویج فرهنگ جهادی در جامعه هستیم/ لزوم توجه همه مسئولین به برگزاری باشکوه کنگره شهدای استان

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی به برگزاری هرچه باشکوه‌تر کنگره ملی شهدای استان اشاره کرد و گفت: امروز بیشتر از گذشته نیازمند فرهنگ شهادت‌طلبی و جهادی در جامعه هستیم.

nesahast e hamahangi  (4)

به گزارش سایت استان به نقل از بویرخبر، نشست مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی با فرمانده سپاه فتح استان و مسئول کنگره شهدا با دستور جلسه برگزاری هرچه باشکوه‌تر اجلاسیه بزرگ امیران، سرداران و شهدا استان در مهرماه امسال برگزار شد.

نیازمند فرهنگ جهادی در جامعه هستیم

عدل هاشمی‌پور در حاشیه نشست نمایندگان استان با فرمانده سپاه فتح به برگزاری هرچه باشکوه‌تر کنگره ملی شهدای استان اشاره کرد و گفت: امروز بیشتر از گذشته نیازمند فرهنگ شهادت‌طلبی و جهادی در جامعه هستیم.

مدیران از شهدا الگو بگیرند

وی با بیان این موضوع که مدیران استانی باید تفکر جهادی و بسیجی را در کارهای خود لحاظ کنند، بیان کرد: مدیران و مسئولان قبل از کار خود هرروز سری به این گنجیه شهدا بزنند تا از فداکاری شهیدان این کشور الگو بگیرند.

در عمل باید ثابت کرد

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی به توجه وافر و همه‌جانبه همه مسئولان استانی و کشوری به برگزاری هرچه باشکوه‌تر این اجلاسیه اشاره کرد و گفت: باید در عمل به دنبال کمک به برگزاری درخور شأن این کنگره باشیم.

هاشمی با بیان این موضوع که خادمی شهدا یک افتخار برای مسئولان استانی است، ابراز کرد: مجمع نمایندگان استان از همه مسئولان استانی انتظار دارد که با همه توان و امکانات خود برای برگزاری این کنگره وارد عمل شوند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد