تاریخ درج خبر : 1395/05/03
کد خبر : ۵۴۸۰۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

جشنواره استانی «دعای باران» در یاسوج برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره استانی رضوی “دعای باران” در یاسوج مرکز استان برگزار می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، رضا خردمند اظهار داشت: جشنواره‌های رضوی همزمان با دهه کرامت در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه 8 جشنواره رضوی از 12 تا 20 مردادماه در این استان برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره‌ها از سری برنامه‌های “از آفتاب ” بوده و اختتامیه آن 21 مرداد در مرکز استان برگزار و به برگزیدگان جوایزی اهدا می‌شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشنواره استانی رضوی “دعای باران ” در یاسوج مرکز استان برگزار می‌شود.

خردمند از برگزاری جشنواره استانی “داستان 55 کلمه‌ای رضوی ” در گچساران خبر داد و گفت: جشنواره استانی “شعر گویشی رضوی” به میزبانی شهرستان باشت برگزار می‌شود.

وی عنوان کرد: برگزاری جشنواره استانی “خوشنویسی رضوی ” در شهرستان بهمئی و “شعر کلاسیک رضوی ” در دهدشت از دیگر جشنواره‌های رضوی در استان است

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: جشنواره استانی “نامه‌ای به حضرت امام رضا (ع)” در چرام، جشنواره استانی “عکس رضوی ” در لنده و جشنواره استانی “پوسترسازی عفاف و حجاب ” در شهرستان سی‌سخت برگزار می‌شود.

خردمند خاطرنشان کرد: بیش از 900 اثر به جشنواره‌های رضوی در شهرهای استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد