تاریخ درج خبر : 1395/05/04
کد خبر : ۵۴۸۱۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده نیروی انتظامی استان خبر داد؛

کشف 206 کیلوگرم مواد مخدر در کهگیلویه و بویراحمد

سرهنگ مهدی انصاری از کشف بیش از 206 کیلوگرم انواع مواد مخدر از نوع تریاک، حشیش و هروئین طی سه روز گذشته در جاده‌های ارتباطی استان خبر داد.

82164365-70892671

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران افزود: حدود 40 کیلوگرم از این میزان مواد مخدر کشف‌شده حشیش، کمتر از یک کیلوگرم هروئین و مابقی نیز از نوع تریاک بوده است.

سرهنگ انصاری اظهار کرد: طی این مدت نیز هفت‌دستگاه خودرو توقیف، 11 نفر دستگیر و سه باند توزیع مواد مخدر متلاشی شد.

وی اظهار کرد: با رصد اطلاعاتی و عملیاتی موفق از سوی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، این میزان مواد مخدر که از سمت جاده یاسوج -بابامیدان- گچساران به سمت استان‌های خوزستان، مرکزی و تهران درحرکت بود کشف شد.

سرهنگ انصاری میزان مواد مخدر کشف‌شده در سال جاری تاکنون را با افزایش حدود 40 درصدی افزون بر یک‌تن و 400 کیلوگرم اعلام کرد.

82164365-70892672

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد از متلاشی شدن 28 باند توزیع مواد مخدر در سطح استان در سال جاری خبر داد و گفت: امسال نیز 102 خودرو در زمینه حمل و توزیع مواد مخدر توقیف و 690 نفر نیز دستگیر شده‌اند.

وی اظهار کرد: میزان خودرو توقیفی در زمینه حمل و توزیع مواد مخدر در استان در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 35 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه مقابله و برخورد قهری نیروی انتظامی در زمینه مبارزه با مواد مخدر آخرین مرحله است، خواستار ورود و همکاری بیش‌ازپیش سایر نهادهای فرهنگی و اجتماعی استان برای فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی بیشتر مردم و خانواده‌ها نسبت به پیامدهای شوم این معضل اجتماعی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد