تاریخ درج خبر : 1395/05/04
کد خبر : ۵۴۸۱۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -
حیف و میل بیت‌المال به بهانه ورزش

اقدام عجیب یک دستگاه دولتی در استان/ اعزام 4 مدیر به خارج از کشور برای کوهنوردی

در یک اقدام عجیب یکی از دستگاههای دولتی استان کهگیلویه و بویراحمد 4 نفر از مدیران خود را به بهانه کوهنوردی به سفر خارج از کشور می‌فرستد.

parvaz

به گزارش سایت استان، 4 نفر از مدیران یکی از نهادهای دولتی در استان و در قالب تیم کوهنوردی قرار است به کشور گرجستان اعزام شوند.

این در حالی است که ایران خود یکی از کشورهایی است که مقصد تیم‌ها و کوهنوردان مختلف دنیا است و سالانه بسیاری از افراد برای صعود و فتح کوههای نظیر دماوند و دنا به ایران و حتی به استان کهگیلویه و بویراحمد می‌آیند.

با توجه به اینکه امسال از سوی رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی نامیده شده مشخص نیست چرا بودجه بیت‌المال در استان محرومی مثل کهگیلویه و بویراحمد باید صرف هزینه تفریح مدیرانی شود که احتمالاً از فیش های حقوقی بالایی نیز برخوردار هستند.

باید پرسید که اگر واقعا این مدیران به دنبال ورزش و تندرستی هستند (که در بودجه هر دستگاه دولتی سهم ورزش کارکنان آمده است و نمی‌توان به آن خرده گرفت) چرا همین استان و یا نهایتا تهران و دماوند را برای برنامه کوهنوردی خود انتخاب نکرده‌اند؟ و آیا کارمندان عادی نیز در زمره این گونه سفرها می‌توانند باشند یا این گونه سفرها مختص مدیران است؟!

از سوی دیگر با توجه به سفر قریب الوقوع رئیس‌جمهور به استان و اینکه اکثر دستگاههای دولتی و حتی مردم عادی در آماده باش برای این سفر هستند، چرا مدیران این دستگاه دولتی می‌خواهند به سفر خارج از کشور بروند؟

مشخص نیست استانداری کهگیلویه و بویراحمد در جریان این سفر هست یا نه ولی انتظاری که از استاندار و مجموعه مدیریتی وی می‌رود این است که سریعاً جلوی این گونه هزینه ها و ریخت و پاش های دولتی را گرفته و تذکری جدی به این مدیران نیز داده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فرهنگی گفت:

  مسوولین پیگیری کنند

 • انشاالله حقگو گفت:

  لطفا پاسخ تکذیبه این گزارش نادرست را منتشر کنید. تا رفع اتهام بشه . چرا که این بندگون خدا با استفاده از مرخصی و نه ماموریت و با هزینه شخصی شخصی رفته اند. یا حق

 • ناشناس گفت:

  گروه کوهنوردی که با هزینه خودشان می روند و بعضی از آنها کارمند نیستد و یا از ادارات مختلف هستند .

 • اکبر گفت:

  ۱- این بودجه برای ورزش آمده
  ۲- بنده فیش حقوقی ایشان را دیدم زیاد نیست و اتفاقا از بهترین و مومن ترین مدیران هستن
  ۳- این افراد تمامی کوه های استان و کوه های معروف ایران را فتح کرده اند
  ۴- کارمندان عادی نیز جزو این کاروان هستن

  در ضمن موقعی که میخواهید خبری را بزنید درست تحقیق کنید و با شاید پیش نروید.

 • ناشناس گفت:

  تا انجایی که ما اطلاع داریم اینها با هزینه شخصی به این سفر رفته اند

 • یوسف ایرانی گفت:

  سلام هزینه این اردو با هیات کوهنوردی بوده است

 • با اطلاع گفت:

  هیچ مدیر ارشدی در این گروه کوهنوردی نیست. تعدادی کارشناس و کارشناس مسؤل و نیروهای عادی هستند که بیچاره ها با هزینه خودشون رفتن، اگر منظورتون علوم پزشکیه همینه که گفتم از بقیه دستگاهها خبر ندارم. انشاالله که مردم بی جهت به این شایعات توجه نکنند.

 • م گفت:

  این همه تنگ نظری در ارباب رسانه دور از انتظار است. مدیران نمودی از تبلور و تعالی جامعه اند که باید با آگاهی و خرد توام با فراغت بال جامعه را هدایت کنند آنان در مقایسه است که پی خواهند برد وضعیت کنونی جامعه کجاست و این میسر نخواهدشد مگر آنکه از نزدیک جوامع دیگر را هم ببینند.این گونه سفرها از جمله حداقل هایی است که یک مدیر باید از آن بهره مند باشد.

 • در حسرت سفر و کوهنوردی گفت:

  هزینه دولتی ؟! برای مدیران تمام وقت؟ سفر تفریح خارج و کوهنوردی ؟ با یا بدون اضافه کار و پاداش؟! کوههای ایران مگه مشکلی دارن؟
  حالا این مدیران امسالی کی هستند؟ بیخیالن هیئت دولت میخواد بیاد یا نمی دانند.

 • ناشناس گفت:

  این هماه گروه است

 • ناشناس گفت:

  سلام ممکنه شما که شجاعت خبر را داشتید نام سازمان ، نام مدیران و مبلغ هزینه انجام شده از بیت المال را هم بنویسید
  نمی دانم چرا مبهم می نویسید چرا این سایتها همه سازمانها و مدیران را تخریب می کنند و ذهن مردم را مخدوش می کنند شما که مستندات دارید با صراحت نام ببرید

 • ناشناس گفت:

  آقاجون همه گروههای کوهنوردی در همه دستگاهها و دانشگاهها با هزینه شخصی خودشون می روند نه هزینه بیت المال.

 • ناشناس گفت:

  خوب بگوید کدوم دستگاه تا ماهم بهاشون بریم زشته تنهایی

پربازديد