تاریخ درج خبر : 1395/05/04
کد خبر : ۵۴۸۱۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -
رئیس اتاق بازرگانی یاسوج:

مرکز پژوهش‌های اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شد

جبار کیانی، رئیس اتاق بازرگانی یاسوج از راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های اقتصادی در این اتاق خبر داد و گفت: این مرکز با هدف تولید ایده، فکر، پیشنهاد و راهکار در زمینه مسائل بخش‌های مختلف اقتصادی اعم از صنعت، گردشگری، کشاورزی و خدمات تشکیل شد.

kiani -3

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، کیانی در نشست هم‌اندیشی فعالان اقتصادی بخش خصوصی با غلام‌رضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اتاق بازرگانی یاسوج همواره یار و مددکار دولت بوده و تاکنون در این زمینه هیچ کوتاهی نداشته است.

وی با اشاره به اینکه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ تعداد جلسات و مصوبات جزو سه استان برتر کشور است عنوان کرد: بخش خصوصی استان تعامل مطلوب و مناسبی با مسئولان اجرایی دارد.

کیانی ابراز کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان به‌طور مستمر تشکیل جلسه می‌دهد و مصوبات آن نیز به جد توسط اتاق بازرگانی پیگیری می‌شود و تاکنون بخش زیادی از این مصوبات منتج به نتیجه شده است.

وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی یاسوج ارتباط مطلوبی با اتاق بازرگانی کشور برای جذب اعتبارات و بهبود فضای کسب‌وکار در استان دارد اظهار داشت: رویکرد جدید اتاق بازرگانی استان حمایت جدی از تولید، اشتغال و بهبود فضای کسب‌وکار است.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج از راه‌اندازی مرکز پژوهش‌های اقتصادی در این اتاق با هدف تولید ایده، فکر، پیشنهاد و راهکار در زمینه مسائل اقتصادی خبر داد و افزود: ضروری است هیئت‌های تجاری کشوری و خارجی برای کمک به توسعه اقتصادی استان بیشتر وارد استان شوند و اتاق بازرگانی آماده استقبال و حمایت از این هیئت‌ها است.

کیانی با اشاره به پیوند دانشگاه و صنعت و ضرورت‌های تحقق این مهم گفت: اتاق بازرگانی یاسوج همکاری و مشارکت مطلوبی با دانشگاه‌های مختلف موجود در استان کهگیلویه و بویراحمد دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد