تاریخ درج خبر : 1395/05/04
کد خبر : ۵۴۸۱۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج:

از هر 70 ایرانی یک نفر به یاسوج سفر می‌کند

محمدعلی جاوید با بیان این‌که یاسوج به دلیل آب‌وهوای مناسبی که دارد سالانه پذیرای گردشگران زیادی از سراسر کشور است، گفت: سالانه یک‌میلیون نفر به یاسوج سفر می‌کنند.

javid1

به گزارش سایت استان به نقل از یاسوج، شهردار یاسوج در دیدار جمعی از مدیران رسانه‌ای کشور در یاسوج اظهار کرد: از هر هفتاد ایرانی یک نفر به شهر یاسوج پایتخت طبیعت ایران سفر می‌کند.

محمدعلی جاوید با بیان این‌که شهر یاسوج به دلیل آب‌وهوایی مناسبی که دارد سالانه پذیرای گردشگران زیادی از سراسر کشور است، گفت: این افراد در طول سال با سفر به مناطق مختلف یاسوج از مواهب الهی و طبیعت منحصربه‌فرد شهری بهره می‌برند.

وی با بیان این‌که باید زیرساخت‌های گردشگری در این شهر فراهم شود، افزود: بر این اساس هرسال یک‌میلیون نفر به یاسوج سفر کرده و از بخش‌های گردشی طبیعی دیدن می‌کنند و باید تلاش کرد این میزان افزایش یابد.

شهردار یاسوج با اشاره به اینکه در ایام تعطیلات این شهر میزبان ویژه مسافران و گردشگران است، گفت: در ایام تعطیلات شهر یاسوج معادل چهار برابر جمعیت خود از مسافران پذیرایی می‌کند.

وی با بیان این‌که پروژه‌های برای اسکان مسافران در یاسوج در حال اجرا است ولی همچنان با کمبودهای مواجه هستیم، افزود: بااین‌حال شهر یاسوج نیازمند توجه ویژه مسئولان استانی و کشوری است.

جاوید با بیان این‌که شهرداری یاسوج همه تلاش خود را در راستای این‌که این شهر میزبان خوبی برای مسافران باشد به کار می‌گیرد، گفت: به‌منظور رفاه و آسایش شهروندان و مسافران پارک‌های بزرگی شهری در دست احداث است.

شهردار یاسوج با اشاره به جذب اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌ها خاطرنشان کرد: تلاش می‌شود تا زیرساخت‌های نشاط و شادابی برای شهروندان و مسافران تا شهریور‌ماه سال جاری تکمیل شود.

وی ادامه داد: امیدواریم با ایجاد امکانات مناسب برای حضور گردشگران شاهد خیل عظیم گردشگر به این شهر باشیم که این از اهداف مهم شهرداری یاسوج است.

جاوید آبشار یاسوج، پارک چشمه‌نباتی و پارک ساحلی را از مکان‌های عنوان کرد که مسافران و گردشگران می‌توانند با ورود به این شهر این محل‌های را برای اسکان انتخاب کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد