تاریخ درج خبر : 1395/05/05
کد خبر : ۵۴۸۲۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:

نقش مهم شبکه‎های اجتماعی در توسعه سیاسی و اجتماعی جامعه/ شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های مجازی شناسنامه دار می‌شوند

سید کرامت‌الله کریمی ضمن اشاره به نقش مهم  شبکه‎های اجتماعی در توسعه سیاسی و اجتماعی جامعه، اظهار داشت: شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های فعال فضای مجازی شناسنامه‌دار می‌شوند.

social-icons-51

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کهگیلویه و بویراحمد در اولین نشست هم‌اندیشی با مدیران شبکه‌های اجتماعی استان افزود: گردش سریع اطلاعات در جامعه یکی از مزایای مهم شبکه‌های اجتماعی است که می‌توان با مدیریت مناسب این شبکه‌ها در راستای توسعه مسائل فرهنگی در جامعه اقدام کرد.

وی بیان داشت: رسیدن اطلاعات مطلوب در سریع‌ترین زمان ممکن و افزایش اعتماد و اعتمادسازی میان کاربران و اعضای شبکه‌ها از نقاط قوت شبکه‌های اجتماعی است.

کریمی تصریح کرد: شبکه‌های اجتماعی باید خدشه‌ای به حریم خصوصی افراد وارد نکنند و در راستای پررنگ کردن ارزش‌ها در جامعه قدم بردارند.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران شبکه‌های اجتماعی خود را فارغ از هرگونه نظارت و امنیتی می‌دانند، گفت: در این راستا شبکه‌های اجتماعی و گروه‌های فعال فضای مجازی شناسنامه‌دار می‌شوند.

کریمی اظهار داشت: در راستای رصد فعالیت فضای مجازی و اثرگذاری هر چه بیشتر این فضا در توسعه جامعه برنامه‌ریزی دقیقی انجام خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد