تاریخ درج خبر : 1395/05/05
کد خبر : ۵۴۸۲۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -
بخشدار سرفاریاب:

وضعیت آب آشامیدنی سرفاریاب نگران‌کننده است

بخشدار سرفاریاب گفت: وضعیت آب آشامیدنی سرفاریاب که داستانی تکرار شدنی و تمام‌نشدنی بوده، نگران‌کننده است و مدیران شرکت آب و فاضلاب شهری به وعده خود طبق مصوبات قبلی عمل نکرده‌اند.

ab-ashair

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، غلامحسن آتش‌سودا در نشست شورای اداری با اشاره به گزارش عملکردی از دولت در مدت تصدی خود در بخش سرفاریاب، افتتاح شهرداری سرفاریاب، خدمات‌رسانی بهتر به مردم، آسفالت جاده‌های روستایی و گازرسانی به روستاهای مختلف را از جمله این خدمات دانست.

بخشدار سرفاریاب با بیان اینکه تلاش دولت در این سه سال با توجه به شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای چشمگیر بوده است، عنوان داشت: با اقداماتی که در این بخش کوچک صورت گرفته، می‌توان گفت تلاش دولتمردان قابل‌تحسین بوده که این خود مشتی نمونه خروار است.

وی افزود: کلنگ‌زنی راهداری در مسیر جاده سرفاریاب سادات که در زمستان مشکلات زیادی ایجاد می‌کرد نیز ازجمله خدمات دولت در بخش سرفاریاب است که با افتتاح این ساختمان مردم حتی در زمستان دیگر مشکلاتی ندارند.

تکمیل برق‌رسانی به روستاهای بخش سرفاریاب، راه‌اندازی اتاق اصناف، پیگیری امور زیربنایی، افتتاح خانه‌های بهداشت، اختصاص و تجهیز درمانگاه‌های بخش سرفاریاب به تجهیزات ازجمله آمبولانس از دیگر اقداماتی بود که بخشدار سرفاریاب به آن اشاره داشت.

وی در ادامه به مشکلات و عدم امکانات بخش سرفاریاب اشاره داشت و با بیان اینکه آنتن‌دهی اینترنت در سرفاریاب ضعیف است، گفت: وضعیت آب آشامیدنی سرفاریاب که داستانی تکرار شدنی و تمام‌نشدنی بوده، نگران‌کننده است و مدیران شرکت آب و فاضلاب شهری به وعده خود طبق مصوبات قبلی عمل‌نکرده‌اند.

آتش‌سودا بابیان اینکه روستاهای زیادی در این بخش فاقد آب آشامیدنی هستند، بر پیگیری طرح توسعه و ساخت امامزاده حمزه (ع)، ساخت مساجد و حسینیه در این بخش تأکید کرد و متذکر شد: گردش‌پذیر بودن این منطقه ازجمله روستای شرابگروه، دلیاسیر، نهم، سادات امامزاده علی (ع) و پشته زیلایی، نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئولان است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مهدی گفت:

    درود بر دولت تدبیر و امید و تشکر از بخشدار خدوم و پرتلاش بخش سرفاریاب با ایده ها و تفکرات نابش

پربازديد