تاریخ درج خبر : 1395/05/06
کد خبر : ۵۴۸۲۹۱
+ تغییر اندازه نوشته -

لزوم آمادگی همه دستگاه‌ها برای برگزاری باشکوه اجلاسیه شهدای کهگیلویه و بویراحمد

نماینده مردم بویراحمد و دنا بر لزوم آمادگی و همکاری همه دستگاه‌ها برای برگزاری باشکوه اجلاسیه شهدای کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد.

زارعی-۹

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، غلام‌محمد زارعی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری اجلاسیه شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد در مهرماه سال جاری اظهار کرد: باید سعی کنیم که این برنامه با بهترین کیفیت برگزار شود.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این رویداد تنها یک بار در استان ما برگزار می‌شود، افزود: لذا همه باید تلاش کنیم تا بتوانیم به بهترین وجه خدمتی هرچند کوچک به ساحت مقدس یک‌هزار و 800 شهید استان و خانواده آن‌ها کرده باشیم.

زارعی گفت: نباید تنها به یک یا دو دستگاه به‌عنوان متولیان این برنامه و رویداد بزرگ فرهنگی نگاه کنیم چراکه همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها و نهادها در این خصوص وظیفه داشته و رسالتی بر عهده دارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه این مجمع نیز پیگیر برنامه‌های اجلاسیه شهدای استان است، اظهار کرد: در مرکز هرگونه کمکی که لازم باشد از طریق هر سه نماینده استان پیگیری می‌شود.

زارعی گفت: بی‌شک مهم‌ترین برنامه فرهنگی استان ظرف‌ سال‌های گذشته و حتی تا سال‌های آینده همین کنگره و اجلاسیه شهدای استان است که بدون همکاری همه دستگاه‌ها با مشکل مواجه خواهیم شد.

زارعی تصریح کرد: باید از هم‌اکنون همه دستگاه‌ها آمادگی کامل داشته باشند و کمیته‌های مختلف نیز به وظایف خود عمل کرده تا بتوانیم در مهرماه امسال برنامه‌های وزین و درخور شأن شهیدان استان برگزار کنیم.

وی از کهگیلویه و بویراحمد به‌عنوان استانی نام برد که در دفاع مقدس در اعزام نیروها مقام اول کشور را به خود اختصاص داد و در همین زمینه خاطرنشان کرد: امروز هم باید به‌مانند آن دوران همه درصحنه حضور داشته باشیم و به وظایفی که بر عهده ما گذاشته‌اند عمل کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد