تاریخ درج خبر : 1395/05/06
کد خبر : ۵۴۸۳۳۸
+ تغییر اندازه نوشته -
با حضور مسئولان شهرستانی و نماینده مردم کهگیلویه در مجلس صورت گرفت:

آغاز عملیات لوله‌گذاری فاز نخست پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس با بیان اینکه نزدیک به ۵۰ درصد از ماده‌خام اصلی این پروژه به‌خصوص در بخش لوله آماده است، گفت: امیدوارم که شرکت گاز هرچه سریع‌تر عملیات اجرایی پروژه را هم‌زمان در چند جبهه شروع و نگران مسائل مالی نباشد.

139505071818411358239594

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، عصر امروز نماینده مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی فرماندار شهرستان کهگیلویه و جمعی از مسئولان شهرستانی از آغاز عملیات لوله‌گذاری پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه رئیسی بازدید کردند.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از شرکت گاز به خاطر عملیاتی کردن این پروژه اظهار داشت: مردم چاروسا، دیشموک و حوزه دشمن زیاری سال‌هاست که از نعمت گاز برخوردار نبودند که امروز با توفیق الهی عملیات لوله‌گذاری این پروژه شروع شد.

عدل هاشمی‌پور با بیان اینکه امیدوارم این پروژه در کوتاه‌ترین زمان به اتمام برسد، گفت: لازم است که تا قبل از اتمام خط انتقال، عملیات اجرایی انشعابات شهر دیشموک، قلعه‌رئیسی شروع شود و زمانی که خط اصلی تمام شد مردم در این خصوص دغدغه و نگرانی نداشته باشند.

وی با بیان اینکه نزدیک به 50 درصد از متریال اصلی این پروژه به‌خصوص در بخش لوله آماده است، افزود: در جلساتی که با مدیرعامل شرکت گاز استان داشتیم قرار شد که این پروژه در ابتدا، انتها و مرکز ثقل پروژه و همچنین انشعابات داخل شهرها به‌صورت هم‌زمان چند جبهه کاری فعال شود.

هاشمی‌پور با بیان اینکه نباید فرصت‌ها را مانند گذشته از دست بدهیم، خاطرنشان کرد: در جلساتی که با مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران داشتیم برای تأمین منابع مالی این پروژه قرار شد بحث گرفتن تسهیلات و کمک‌هایی از طرف مهندس عراقی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه با انجام این کمک‌ها در زمینه مشکلات مالی جای نگرانی وجود ندارد، تصریح کرد: امیدوارم که شرکت گاز هر چه سریع‌تر عملیات اجرایی پروژه را هم‌زمان در چند جبهه شروع و نگران مسائل مالی نباشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد