تاریخ درج خبر : 1395/05/06
کد خبر : ۵۴۸۳۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس:

عملیات اجرایی پتروشیمی دهدشت شهریور امسال آغاز می‌شود

عدل هاشمی پور با بیان اینکه به‌زودی پیمانکار اجرای پتروشیمی دهدشت مشخص می‌شود گفت: تا پایان مردادماه امسال تکلیف پتروشیمی دهدشت مشخص و عملیات اجرایی و تجهیز کارگاه آن شروع می‌شود.

adal---karkhane-petroshimi

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، نماینده مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان کهگیلویه و جمعی از مسئولان شهرستانی عصر امروز از پروژه پتروشیمی دهدشت بازدید کردند.

هاشمی‌پور در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران به راه‌اندازی و بهره‌برداری از پتروشیمی گچساران تا سه سال آینده اشاره کرد و اظهار داشت: با جلسات متعددی که هلدینگ خلیج‌فارس داشتیم کلیه کارهای مربوط به انجام مناقصه پتروشیمی دهدشت صورت گرفته و این مناقصه تا سه هفته آینده برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه فاینانس و منابع مالی آماده شده است افزود: بعد از مشخص شدن پیمانکار، عملیات اجرایی به‌صورت E.P.C.F یعنی مهندسی تهیه کالا، اجرا و تأمین مالی با ضمانت هلدینگ خلیج‌فارس انجام می‌شود.

نماینده مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از وضعیت موجود و عملیات اجرایی خط انتقال آب به پتروشیمی دهدشت راضی نیستم خاطرنشان کرد: برای اجرای خط لوله انتقال آب به پتروشیمی دهدشت از رودخانه مارون تصمیم و اقدامات خوبی صورت گرفته و با توجه به اینکه کارخانه سیمان سپوی دهدشت در نزدیکی پتروشیمی قرار دارد و نیاز به تأمین این کارخانه نیز وجود دارد بنابراین در جهت اجرای اقتصاد مقاومتی ظرفیت خط انتقال آب به پتروشیمی دهدشت را افزایش و یک انشعاب آن را به کارخانه سیمان سپو انتقال می‌دهیم.

وی با بیان اینکه به‌زودی پیمانکار اجرای پتروشیمی دهدشت مشخص می‌شود تصریح کرد: با توجه به قول‌هایی که داده بودم تا پایان مردادماه امسال تکلیف پتروشیمی دهدشت مشخص و عملیات اجرایی و تجهیز کارگاه آن شروع می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد