تاریخ درج خبر : 1395/05/06
کد خبر : ۵۴۸۳۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل شرکت گاز ‌کهگیلویه و بویراحمد:

روستاهای مسیر خط انتقال گاز به دیشموک و قلعه‌رئیسی گازرسانی می‌شود

هوشنگ صیدالی گفت: گازرسانی به روستاهای مسیر خط انتقال گاز به دیشموک و قلعه‌رئیسی انجام می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، عصر امروز نماینده مردم کهگیلویه، چرام، لنده و بهمئی در مجلس شورای اسلامی، مدیرعامل شرکت گاز استان، فرماندار شهرستان کهگیلویه و جمعی از مسئولان شهرستانی از پروژه گازرسانی به قلعه رئیسی و دیشموک بازدید کردند.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این پروژه در حال اجرا فاز اول خط گازرسانی به دیشموک است که فازهای بعدی هم پیاپی شروع می‌شود.

صیدالی با بیان اینکه هدف ما گازرسانی به مردم است، گفت: خدمت به مردم برای ما فرقی نمی‌کند و از اول تا آخر این خط با یک دیدگاه به همه نگاه می‌کنیم و طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده تمام روستاهایی که در مسیر این خط هستند از نعمت گاز برخوردار و همه روستاها به‌صورت یکسان دیده می‌شوند.

وی با بیان اینکه حضور نماینده شهرستان کهگیلویه در کمیسیون انرژِی می‌تواند اثر مثبتی برای گاز استان داشته باشد، عنوان کرد: از مردم منطقه دیشموک و قلعه‌رئیسی انتظار داریم که برای رفع معارضات همکاری کنند تا اجرای پروژه با سرعت بیشتری انجام شود.

صیدالی با بیان اینکه امیدوارم با کمک نماینده محترم شهرستان کهگیلویه، استاندار و فرماندار مشکلات مالی پیگیری شود، خاطرنشان کرد: می‌طلبد دستگاه‌هایی مثل منابع طبیعی و راه و شهرسازی همکاری تنگاتنگی با ما داشته که پروژه به خاطر معارضات تعطیل نشود و بتوانیم آن را در موعد مقرر به اتمام برسانیم.

وی با بیان اینکه طول فاز اول پروژه گازرسانی به دیشموک و قلعه‌رئیسی 8 کیلومتر است، تصریح کرد: طراحی 6 کیلومتر دیگر انجام و از طریق حقوقی بحث مسائل تحصیل زمین تا قبل از پتروشیمی در حال پیگیری است.

صیدالی با بیان اینکه طراحی فاز بعدی تا قلعه دختر در حال انجام است، گفت: قرار است نماینده شهرستان کهگیلویه کمک‌هایی را به‌صورت موازی با ما انجام دهد که در صورت انجام این کمک‌ها زمان اجرای پروژه کوتاه‌تر می‌شود.

وی افزود: اگر مشکلات مالی و معارضات محلی حل شود در سال 96 به این خط گاز تزریق می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد