تاریخ درج خبر : 1395/05/07
کد خبر : ۵۴۸۴۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده انتظامی شهرستان چرام:

سارق منازل مسکونی شهرستان چرام دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی چرام با اشاره به ۴ فقره سرقت مکرر در چند هفته گذشته گفت: سارق پرایدسوار با تلاش مأموران نیروی انتظامی دستگیر و اموال سرقت شده کشف شد.

139502081340443187590474

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سید محمد موسوی در جمع خبرنگاران با اشاره به سرقت منازل در چرام اظهار داشت: در این مدت 4 فقره سرقت از منازل شهر چرام به صورت مکرر انجام شد که نگرانی‌هایی برای شهروندان به وجود آمد.

وی بیان کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در چرام، پلیس آگاهی اقدامات گسترده اطلاعاتی خود را برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار خود قرار داد و به صورت نامحسوس اقدامات لازم را برای دستگیری سارق یا سارقین انجام دادیم.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان چرام با اشاره به نحوه دستگیری سارق گفت: تیم نامحسوس، به یک دستگاه پراید در شهر چرام مشکوک شد که با انتقال وی به پلیس آگاهی و بازجویی از او، فرد موردنظر در ابتدا هرگونه سرقت را رد کرد.

موسوی افزود: با جستجوی مأموران در ماشین سارق، به یک فقره فیش آب یکی از خانه‌هایی که گزارش سرقت انجام شده بود و اتفاقا از همکاران انتظامی ما بود، راننده پراید به سرقت‌های انجام شده در شهر چرام اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی چرام گفت: سارق پرایدسوار در اعتراف خود گفت پس از شناسایی خانه‌هایی که در مسافرت به سر می‌بردند سرقت‌ها را در زمان مشخص و بین ساعت 2:30 تا 3:30 دقیقه ظهر و هنگامی که خیابان و کوچه‌ها خلوت بود انجام می‌دادم.

موسوی تصریح کرد: با اعتراف سارق، اموال منازل سرقت شده در منزل پدر خانم وی در یکی از روستاهای حومه دهدشت توسط مأموران نیروی انتظامی کشف شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد