تاریخ درج خبر : 1395/05/07
کد خبر : ۵۴۸۴۳۵
+ تغییر اندازه نوشته -
امام‌جمعه موقت یاسوج:

سخنان وزیر ارشاد در مورد بهمئی دور از انتظار بود/ وظیفه ائمه جمعه بیان مشکلات فرهنگی است

حجت‌الاسلام سید علی‌صالح موسوی‌اعظم با اشاره به اظهارات وزیر ارشاد در خصوص منطقه بهمئی و با انتقاد از آن گفت: سخنان وزیر ارشاد در مورد منطقه بهمئی دور از انتظار بود.

MOSAVI AZAM

به گزارش سایت استان به نقل از فارس،امام‌جمعه موقت یاسوج در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر یاسوج با اشاره به سالروز شهادت امام ششم شیعیان جهان و تسلیت این روز اظهار کرد: آن امام همام تربیت‌کننده دانشمندانی بود که خدمات زیادی به اسلام کردند.

حجت‌الاسلام  موسوی‌اعظم در ادامه با اشاره به 12 مردادماه سالروز تأسیس نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: این شورا در بحث برگزاری مناسبت‌های مختلف فعالیت ویژه و مهمی دارد که قدردان همه خدمات آن‌ها هستیم.

اما بخشی از خطبه‌های امروز مرکز استان به اظهارات وزیر ارشاد در خصوص شهرستان بهمئی برمی‌گشت که امام‌جمعه موقت یاسوج در مقام پاسخگویی به این اظهارات وزیر ارشاد برآمد.

امام‌جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه انتظار چنین اظهارنظری از وزیر ارشاد نداشتیم که بگوید باید شهرستان بهمئی را با ذره‌بین ببینیم، اظهار کرد: از وزیر انتظار چنین حرفی نمی‌رفت.

موسوی‌اعظم گفت: این‌گونه اظهارنظر آقای وزیر دور از انتظار بود، زیرا هرچند منطقه بهمئی محروم بوده اما شهرستانی با مردمانی بزرگ است.

وی به وظایف ائمه جمعه در جامعه اشاره کرد و گفت: ائمه جمعه باید مشکلات مردم را بگویند که یکی از مشکلات در حوزه فرهنگ است.

امام‌جمعه موقت یاسوج تصریح کرد: با همین اظهارنظرهای دلسوزانه ائمه جمعه است که قدمی برای اصلاح امور برداشته می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد