تاریخ درج خبر : 1395/05/07
کد خبر : ۵۴۸۴۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -
سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران خبر داد

پیوستن چند بازیکن مؤثر به تیم فوتبال نفت گچساران/ شرایط خوب تیم پس از اردوی تهران

داریوش یزدی از پیوستن چند بازیکن مؤثر به این تیم در درون دروازه، خط دفاعی، هافبک و خط حمله خبر داد.

yazdi 9

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با اشاره به برگزاری اردوی 10 روزه تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در تهران اظهار کرد: درمجموع اردوی خوبی در تهران برگزار کردیم که در آماده‌سازی بازیکنان برای فصل جدید بسیار مؤثر بود.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: این تیم به‌مرور به مرز آمادگی کامل می‌رسد که با اضافه شدن چند بازیکن به خطوط مختلف مهیای حضور در مسابقات لیگ کشور خواهیم شد.

وی بیان کرد: بازیکنان جدید که نامی از آن‌ها نمی‌بریم در مرحله عقد قرارداد هستند که در درون دروازه و همچنین خطوط سه‌گانه بازیکنان مؤثری برای ما به شمار می‌روند.

یزدی ادامه داد: تعدادی از بازیکنان تیم فوتبال نفت که سال گذشته این تیم را همراهی می‌کردند به لیگ‌های بالاتر فوتبال کشور نقل‌مکان کردند و 50 درصد از شاکله تیم سابق را در اختیار داشتیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا از بازیکنان فصل گذشته این تیم رضایت دارید، خاطرنشان کرد: به‌یقین تیم خوبی بوده که توانسته‌اند به پلی‌اف لیگ دسته اول صعود کنند که با تزریق نیروهای جدید به تیم امیدواریم نتیجه لازم را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با بیان این‌که بهترین پشتیبان تیم نفت گچساران هواداران فهیم آن هستند، افزود: این تیم هوادارانی دارد که فوتبال را خوب می‌فهمند و حامی بسیار خوبی برای نفت و گاز گچساران در طول برگزاری مسابقات لیگ هستند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد