تاریخ درج خبر : 1395/05/07
کد خبر : ۵۴۸۴۸۰
+ تغییر اندازه نوشته -

۱۳۰۰ دانشجوی دانشگاه‌های کهگیلویه و بویراحمد به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند

رئیس بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا پایان شهریورماه امسال ۱۳۰۰ دانشجوی دانشگاه‌های این استان به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، شهرام مهدوی‌مطلق پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: اردوهای جهادی دانشجویی در سال 81 به فرمان رهبر انقلاب آغاز شد و در این اردوها دانشجویان در مناطق دورافتاده و محروم حضور می‌یابند و هدف از برگزاری این اردوها نیز خدمت‌رسانی به مناطق دوره‌افتاده روستایی است.

وی با تاکید بر اینکه اردوهای جهادی حرکت مقدس و ارزشمندی است و به رفع محرومیت در روستاها کمک بسزایی می‌کند افزود: همکاری برخی ادارات و دانشگاه‌های استان برای برگزاری اردوهای دانشجویی مطلوب است.

مهدوی‎مطلق ابراز کرد: تا پایان شهریورماه امسال 1300 دانشجوی دانشگاه‎های استان در قالب 25 گروه جهادی دانشجویی در استان شامل خواهران و برادران در 25 روستا مستقر می‎شوند.

رئیس بسیج دانشجویی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: دانشجویان اعزام شده به اردوهای جهادی به مدت 10 روز در 15 زمینه ازجمله بهداشت و سلامت، فرهنگی و مذهبی، آموزش دانش‌آموزان، توزیع دارو، ساخت مدرسه، خانه، مسجد و غیره خدمت ارائه می‎کنند. از خیرین انتظار می‌رود که هرچه بیشتر این اردوها را حمایت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد