تاریخ درج خبر : 1395/05/08
کد خبر : ۵۴۸۵۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج مطرح کرد:

معارضات اجتماعی مانعی برای اجرای پروژه‌های عمرانی/ دخل و تصرف خودسرانه در طرح تفضیلی شهر یاسوج غیرممکن است

شهردار یاسوج گفت: نمی‌توان در شهر یاسوج به دلخواه افراد عرض کوچه‌ها و معابر را تغییر داد زیرا هرگونه دست بردن خودسرانه در طرح تفضیلی شهر یاسوج غیرممکن است.

yasouj - 91

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، محمدعلی جاوید در بازدید از منطقه شرف‌آباد یاسوج اظهار کرد: شهر یاسوج به‌شدت در حال گسترش است که باید برای ایجاد زیرساخت‌های آن تلاش کرد.

وی از این شهر به‌عنوان یکی از مهاجرپذیرترین شهرهای ایران یاد کرد و گفت: حاشیه‌نشینی در شهر یاسوج در حال افزایش و گسترش است که باید برای این کار چاره اساسی کرد.

شهردار یاسوج در ادامه گفت: یکی از مشکلات اساسی در این شهر برای اجرای پروژه‌های عمرانی موضوع معارضات اجتماعی است که جلوی اجرای کار گرفته می‌شود و یا در اجرا اخلال ایجاد می‌شود.

جاوید بیان کرد: اگر برخی از معارضات اجتماعی نباشد کارها به‌تندی و با سرعت در شهر انجام می‌شود و شاهد ایجاد زیرساخت‌ها و بردن خدمات به مناطق مختلف شهر در اسرع وقت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن خواهیم بود.

شهردار مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای مثال در هنگام بازگشایی معابر و همچنین ساماندهی آن‌ها معارضاتی وجود دارد که دست شهرداری را برای اجرای خدمات می‌بندد.

وی خاطرنشان کرد: برخی فکر می‌کنند می‌توان در طرح تفضیلی دخل و تصرفی کرد درحالی‌که هرگونه دست بردن به دلخواه در طرح تفضیلی شهر یاسوج غیرممکن است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • روشنفکر گفت:

    آقای شهردار لطفا یه فکری به حال این پل ورودی و خروجی شهر بکنبن جوابگو این همه مسافر و شهروندای خودمون نیست البته کجایین شورای شهر دقیقا کجایین …..

پربازديد