تاریخ درج خبر : 1395/05/08
کد خبر : ۵۴۸۵۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
در احکامی از سوی فرمانده سپاه پاسداران:

جانشین فرمانده سپاه کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

در احکامی از سوی فرمانده سپاه پاسداران، جانشین سپاه پاسداران کهگیلویه و بویراحمد و فرمانده جدید سپاه ناحیه گچساران در این استان مشخص شدند.

38542_872

به گزارش سایت استان به نقل ایلنا، “سرهنگ پاسدار جهانگیر انصاری” فرمانده سپاه پاسداران گچساران به ستاد سپاه پاسداران کهگیلویه و بویراحمد می‌آید تا جانشین سپاه استان شود.

“سرهنگ سید علی‌اصغر نورایی‌اصل” فرمانده سپاه ناحیه چرام در کهگیلویه و بویراحمد نیز جایگزین “سرهنگ انصاری” در گچساران خواهد شد.

آئین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید سپاه ناحیه مقاومت گچساران فردا یکشنبه ساعت ۹ در سپاه گچساران برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گچساران گفت: سپاه ناحیه مقاومت گچساران از مهرماه 91 در تغییر و تحولات عمرانی و فرهنگی و ساماندهی زیرساخت‌های بسیج ناحیه گچساران نقش قابل لمسی ایفا کرد.

جهانگیر انصاری گفت: وظیفه سپاه در چهار بخش ساماندهی شد که عرصه جذب و سازماندهی بسیج 20 میلیونی، عرصه‌های فرهنگی، اقتصاد مقاومتی و امنیت نظامی این بخش‌ها را شامل می‌شود.

انصاری با بیان اینکه ساخت حسینیه در محله کمتر توسعه‌یافته «محله سادات» در عرصه زیرساخت‌ها و عمرانی فعالیت‌های برجسته‌ای انجام گرفت، اظهار کرد: تکمیل حوزه‌های بسیج، منظم کردن حوزه‌های ساخته شده، ساخت سوله‌های ورزشی در روستاهای دیل، امامزاده جعفر، لیشتر، شش سوله ورزشی، ساخت استخر بزرگ با سیستم و امکانات ورزشی لازم جنب سپاه، توسعه و مرمت گنجینه شهدا، احیای 30 هزار هکتار باغ مرکبات و تلمبه، فضاسازی سپاه ناحیه، زائرسرای راهیان نور و یادمان شهدای گمنام در بوستان شهدای گمنام از اقدامات صورت گرفته در چهار سال گذشته سپاه در گچساران بوده است.

انصاری، اعتبارات جذب شده در بخش عمرانی سپاه گچساران را بیش از هشت میلیارد تومان عنوان و افزود: چهار بیلبورد در سطح شهرستان گچساران نصب کردیم و یک دستگاه تلویزیون شهری به اعتبار 160 میلیون تومان خریداری شده که به‌زودی در مسیر سه‌راهی به کارکنان دولت نصب خواهد شد.

فرمانده سپاه گچساران گفت: سوله ورزشی بزرگ کانون بسیج گچساران به سوله فرهنگی و حسینیه عاشقان ثارالله تغییر داده شد و با ساخت سوله جدید ورزشی جنب استخر بزرگی که به‌زودی بهره‌برداری می‌رسد امکانات ورزشی سپاه را تکمیل می‌کنیم.

انصاری افزود: با این حسینیه و تکمیل گنجینه شهدای شهرستان در مکان کانون بسیج، قصد جذب همشهریان و ترویج شناخت فرهنگ شهادت در نسل جوان را داریم.

وی در مورد محل و منبع اعتبارات طرح‌های سپاه گفت: بخشی از اعتبارات سپاه با تعامل ادارات شهرستان گچساران و سهم یک در صد نفت در شورای برنامه‌ریزی حوزه‌ها و پایگاه‌ها و بخشی از سازمان بسیج کشور که برای استان‌ها لحاظ شده تأمین می‌شود.

فرمانده سپاه گچساران افزود: برای شناخت و معرفی حماسه مردم گچساران و باشت کتاب «نقش مردم گچساران و باشت در هشت سال دفاع مقدس» به صورت مکتوب در دست نوشتن است که پس از تکمیل ارائه خواهد شد و در کنگره بزرگ سرداران شهید استان مستند خانواده‌های شاهد نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

انصاری، اصحاب رسانه را سرداران قلم و سفیران و سربازان نظام یاد کرد و از زحمات چهارساله اصحاب رسانه گچساران تقدیر کرد و گفت: همه ما سربازان نظام و مسئول صیانت از امانت بزرگ امام راحل هستیم تا این گنج گرانبها را به آیندگان با حفظ امانت برسانیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد