تاریخ درج خبر : 1395/05/08
کد خبر : ۵۴۸۵۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرکل فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:

تبدیل وضعیت ۱۰۱ نفر از مربیان فنی و حرفه‌ای در کهگیلویه و بویراحمد

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سطح استان ۱۰۱ مربی این سازمان تبدیل وضعیت می‌شوند که از این تعداد برای ۴ نفر در چرام حکم صادر شده است.

fani herfaei

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، فرج‌الله راد با اشاره به وضعیت ساختمان نیمه‌تمام مرکز فنی و حرفه‌ای چرام و بحث واگذاری آن به فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: ساختمان مربوط به فنی و حرفه‌ای است و سند آن به نام این اداره کل بوده و فضای پشت آن هم مربوط به کارگاه است.

وی افزود: به استاندار اعلام کردم و فرمانداری چرام هم در جریان است که اگر قرار است کارگاه فلزکاری یا تراش‌کاری ایجاد شود تحت هیچ شرایطی یک ساختمان اداری با ایجاد سروصدای کارگاه‌ها دوام نمی‌آورد.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بنابراین عملاً امکان‌پذیر نیست که این ساختمان نیمه‌تمام به فضای فرمانداری که حاکمیتی است تبدیل شود.

وی در مورد بحث استقرار سایت اداری در این مرکز تصریح کرد: این بحث فعلاً مسکوت مانده تا محوطه‌سازی درست شود و بعدازآن در یک بحث کارشناسی در استان و با حضور استاندار و سایر مسئولان بررسی و انجام شود.

راد در خصوص نیمه‌تمام بودن این ساختمان بعد از چندین سال و رها شدن آن گفت: تکمیل ابنیه به عهده سازمان فنی و حرفه‌ای نیست بلکه از منابع ملی و استانی جهت تکمیل آن استفاده می‌شود.

وی افزود: فقط تهیه و تجهیز وسایل و کارگاه‌ها برای آموزش و مهارت‌آموزی با سازمان فنی و حرفه‌ای است.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای کهگیلویه و بویراحمد در مورد تبدیل وضعیت مربیان نیز گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های انجام‌شده 101 نفر از مربیان در استان تبدیل وضعیت می‌شوند که از این تعداد برای 4 نفر در شهرستان چرام حکم صادر شده است.

وی بیان کرد: خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در کشور پشتیبان نسل جوان است و با مهارت‌آموزی به آن‌ها کمک خواهد کرد تا شاهد رشد و شکوفایی این سرزمین در همه عرصه‌ها باشیم.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان با اشاره به اینکه بحث اقتصاد مقاومتی و اشتغال یکی از کلیدواژه‌های مهم مهارت‌آموزی است خاطرنشان کرد: ما در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای از طریق مهارت‌آموزی به دنبال ارتقای فرهنگ ملی مهارت هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد