تاریخ درج خبر : 1395/05/09
کد خبر : ۵۴۸۵۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

طرح احداث ۴ نیروگاه سیکل ترکیبی در سفر هیئت دولت ارائه می‌شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: احداث چهار نیروگاه سیکل ترکیبی در استان مهم‌ترین پیشنهاد این شرکت به هیئت دولت است.

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، داوود راهزادی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سفر آتی هیئت دولت به این استان، چندین طرح در بخش برق آماده ارائه به هیئت دولت است.

وی بیان کرد: با تصویب هیئت دولت این تعداد نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی در بویراحمد، گچساران، کهگیلویه و لنده و با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اجرایی می‌شوند.

وی بیان کرد: این نیروگاه‌ها یک‌هزار و ۴۰۰ نفر به‌صورت مستقیم و ۶۴۰ نفر نیز به‌صورت غیرمستقیم اشتغالزایی ایجاد می‌کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همچنین برق‌رسانی به مناطق محروم استان را از اولویت‌های مهم شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

راهزادی افزود: احداث تعداد چهار ایستگاه در برخی نقاط استان ازجمله قلعه رئیسی، دیشموک، ماهور باشت و دشتروم به دولت محترم پیشنهاد داده می‌شود.

وی عنوان کرد: اصلاح و بهینه‌سازی شبکه‌های روستایی و همچنین احداث خطوط دو مداره نیز در این سفر به هیئت دولت ارائه می‌شود.

وی همچنین تکمیل تعداد ۹ پروژه برق‌رسانی در حوزه توزیع برق را از دیگر خواسته‌های این شرکت از دولت عنوان کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی این پروژه‌ها از ۱۰ تا ۸۰ درصد است.

راهزادی اظهار کرد: پیشنهادهای این شرکت در قالب یک بسته با اعتبار ۷۳ میلیارد تومان به هیئت دولت ارائه می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • علی گفت:

    جناب نماینده محترم قرار شد این نیروگاه کنار نیروگاه برق فیروزاباد یاسوج کلنگ زنی بشه اما جناب زارع.هر روز بشارت ان را به یک منطقه میدهند حق هم دارند چون ……………………………………………..

پربازديد