تاریخ درج خبر : 1395/05/09
کد خبر : ۵۴۸۵۷۹
+ تغییر اندازه نوشته -
نایب‌رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد

ضرورت حمایت و توجه ویژه مسئولان کهگیلویه و بویراحمد از فوتبال بانوان

اقدس نوربخش با اشاره به عدم وجود اسپانسر و حامی مالی در حوزه فوتبال بانوان، بر حمایت و توجه ویژه مسئولان استان به فوتبال بانوان تأکید کرد.

دnorbaksh - 7

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، نایب‌رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد علی‌رغم مشکلات عدیده در بخش‌های متعدد، تاکنون در میادین مختلف به خوبی درخشیده و موفقیت‌های با ارزشی را برای استان کسب کرده‌اند.

نوربخش رشد و توسعه ورزش بانوان را نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسئولان استان دانست و گفت: نبود اسپانسر و حامی مالی یکی از بزرگترین مشکلات بانوان ورزشکار است.

وی با اشاره به موفقیت‌های اخیر بانوان فوتبالیست استان، گفت: بانوان فوتبالیست هم استانی تاکنون موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرده‌اند و حتی در مواردی از آقایان نیز پیشی گرفته‌اند.

این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر فهیمه ارزانی، زهرا علیزاده، شبنم بهشت و مریم ایزدپور به اردوی تیم ملی بانوان زیر 19 سال کشور دعوت شده‌اند، یادآور شد: رشد فوتبال بانوان استان در حالی است که کمترین فضاهای ورزشی جهت تمرین به بانوان اختصاص دارد.

وی ادامه داد: کمبود فضای مناسب جهت تمرین بانوان یکی دیگر از مشکلات عمده این ورزشکاران است و حتی می‌توان گفت: مکان ورزشی خاصی که به نام بانوان باشد وجود ندارد.

نوربخش با اشاره به رشد و افتخارات کسب شده توسط بانوان فوتبالیست کهگیلویه و بویراحمد، آن‌ها را دارای ظرفیت و پتانسیل‌های بالایی در همه رشته‌ها به‌خصوص فوتبال دانست و بر حمایت و توجه ویژه مسئولان استان به این قشر از ورزشکاران تأکید کرد.

وی تصریح کرد: درصورتی‌که بانوان ورزشکار استان مورد حمایت و توجه قرار گرفته و شرایط برای آن‌ها فراهم شود می‌توانند در میادین ملی و بین‌المللی به خوبی درخشیده و بر افتخارات استان بیفزایند ضمن تاکنون اینکه این توانمندی را به خوبی نشان داده‌اند.

مسئول امور ورزش بانوان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تقدیر از استاندار محترم جهت پیام تبریک به شبنم بهشت (برترین بانوی فوتبالیست کشور)، رشد و توسعه ورزش به‌خصوص در بخش بانوان را نیازمند توجه ویژه مسئولان استان دانست و گفت: باید شرایط و زیرساخت‌های لازم فراهم شود تا بتوان با شناسایی و به‌کارگیری ظرفیت‌های نخبه ورزشی، شاهد تحولی اساسی در حوزه ورزش استان باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد