تاریخ درج خبر : 1395/05/09
کد خبر : ۵۴۸۶۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون اجرایی رئیس‌جمهور:

فضای کسب‌وکار در کهگیلویه و بویراحمد توسعه می‌یابد

معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: دولت مصمم به ایجاد فضای مناسب برای کار و سرمایه‌گذاری در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

shariat madari - 1

به گزارش خبرگزاری سایت استان به نقل از تسنیم، نشست توسعه و سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیران عامل بنگاه‌های اقتصادی، نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استانی به ریاست محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور به‌منظور بررسی اولویت‌های استان و مطالبات مردم در ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

معاون اجرایی رئیس‌جمهوری در این نشست با اشاره به ظرفیت‌های بالقوه این استان، اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد از امکانات و توانمندی‌های گسترده‌ای در عرصه‌های مختلف گردشگری، کشاورزی و صنعتی برخوردار است و دولت مصمم است این ظرفیت‌ها را در راستای شتاب بخشیدن به توسعه و رفاه مردم استان، فعال کند.

محمد شریعتمداری هدف از برگزاری این نشست را به‌منظور بررسی ظرفیت‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان عنوان کرد و افزود: با توجه به اولویت‌بندی‌هایی که برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است، باید رویکرد جدیدی برای شتاب بخشیدن به چرخ‌های توسعه استان برنامه‌ریزی کرد.

وی با تأکید بر فعال کردن واحدهای تولیدی به‌منظور افزایش اشتغال مؤثر در کشور و با اشاره به جاذبه‌های گردشگری استان کهکیلویه و بویراحمد، خاطرنشان کرد: این استان در حوزه جغرافیایی و تاریخی از جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیری برخوردار است که در کنار سایر ظرفیت‌های موجود در استان می‌توان آن را در راستای توسعه و پیشرفت هر چه بیشتر کهکیلویه و بویراحمد، فعال‌تر کرد.

در این نشست استاندار و نمایندگان استان کهکیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی و نیز مدیران عامل بانک‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با تشریح فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این استان، پیشنهادات و دیدگاه‌های خود را در بخش‌های مختلف مطرح کردند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد