تاریخ درج خبر : 1395/05/09
کد خبر : ۵۴۸۶۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -
سردار یدالله بوعلی:

دشمن با کمرنگ کردن ارزش‌های دینی درصدد تضعیف روحیه استکبارستیزی است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز دشمنان نظام و انقلاب با کمرنگ کردن ارزش‌های دینی درصدد تضعیف روحیه استکبارستیزی هستند.

82170273-70903949

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، سردار یدالله بوعلی در آیین تکریم و معارفه فرمانده سپاه گچساران، هویت سپاه را احیای ارزش‌های انقلاب و دفاع از اسلام اعلام کرد و افزود: امروز تمام نقشه‌های استکبار برای تضعیف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی با شکست مواجه شده است.

وی ابراز کرد: سپاه بعد از جنگ تحمیلی در حوزه‌های فرهنگی، بصیرت افزایی و سیاسی، آموزشی، تربیتی و خدمت‌رسانی به محرومان مأموریت داشته و امروز تلاش سپاه برای توجه به آحاد مردم جامعه است.

سردار بوعلی با بیان اینکه بسیج به فرمان امام راحل به‌منظور حفظ انقلاب و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده گفت: این انقلاب به‌صورت خودجوش و با اراده مردم رقم خورد.

وی تشریفات را آفت دستگاه‌ها دولتی خواند و گفت: سپاه و بسیج با پیروی از ولی‌فقیه و حفظ اتحاد و همدلی همچنان از آمادگی کامل در برابر تهدیدات دشمنان برخوردار است.

بوعلی توجه به مسائل فرهنگی را از سوی متولیان امر مهم دانست و گفت: نماز و قران روح همبستگی اسلامی را میان مردم و مسئولان تقویت و پررنگ می‌کند.

وی اظهار داشت: استفاده از نیروهای توانمند و تلاش برای کارآمد کردن بهتر آنان از اولویت‌های کاری است و چنانچه فردی کارآمدی بالائی داشته باشد برای استفاده از آن کوتاهی نمی‌کنم.

وی با اشاره به‌ضرورت توجه مسئولان به حل مشکلات مردم تصریح کرد: تکریم مردم و رضایت ارباب‌رجوع مهم‌ترین اصل است و درصورتی‌که فرمانده ای غرق در مظاهر و مسائل تشریفاتی شود از مسیر انقلاب و دین خارج شده است.

امام‌جمعه گچساران نیز در این آیین گفت: استکبار جهانی به دنبال تضعیف دین اسلام و خشن معرفی کردن این دین در میان ملت‌های دیگر است.

حجت‌الاسلام سید امین‌الله حجازی گفت: نقش سپاه پاسداران در تأمین امنیت ملی و دفاع از ارزش‌های والای نظام بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

حجازی با بیان اینکه سپاه نقش برجسته‌ای در دفاع از منافع ملی دارد افزود: سپاه پاسداران از بدو انقلاب اسلامی به‌منظور حراست از دستاوردهای آن تأسیس شد.

امام‌جمعه گچساران ادامه داد: امروز این نهاد مردمی پایدار و مقاوم اجازه تعرض به انقلاب و دستاوردهای آن را نخواهد داد.

وی خدمت صادقانه را اولویت مسئولان دانست و گفت: هر جا صداقت و درستی سرلوحه عملکرد مدیران بوده موجب ایجاد زمینه خدمات شایسته بیشتری شده است.

حجازی با بیان اینکه خمیرمایه تشکیل سپاه انگیزه اعتقادی بود، افزود: سپاه مایه امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سرهنگ جهانگیر انصاری فرمانده سابق ناحیه مقاومت گچساران، سرهنگ سید علی‌اصغر نورایی به‌عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان معرفی شد و سرهنگ جهانگیر انصاری ازاین‌پس جانشین فرماندهی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد