تاریخ درج خبر : 1395/05/10
کد خبر : ۵۴۸۶۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -
تاجگردون:

موقع نطق‌های نمایندگان، مجلس دنده خلاص است!/ آنچه مردم عاشقش هستند، در مجلس برایش تره خرد نمی‌کنند

رئیس مجلس موقع نطق‌ها، بلند می‌شود می‌رود و مجلس در هنگام نطق‌ها، به‌اصطلاح دنده‌خلاص است و این موقع‌ها وقت چای خوردن است.

tajgardon - 22

به گزارش سایت استان به نقل از تابناک، غلام‌رضا تاجگردون یکی از سه نماینده استان در مجلس شورای اسلامی همواره از طرف برخی افراد و حتی مسئولین مورد انتقاداتی قرار گرفته که کمتر دیده‌شده در رسانه‌ها به این انتقادات پاسخ دهد و بیشتر به قول خودش در حال پیگیری گرفتن بودجه برای استان است.

زمان قبل از انتخابات که تاجگردون بیشتر به حوزه‌ی انتخابیه می‌آمد در خصوص انتقادی که از وی می‌شد مبنی بر اینکه کمتر در حوزه‌ی انتخابیه حاضر می‌شود گفته بود: من فکر می‌کنم وقتی‌که وقت آزاد دارم در وزارتخانه‌ها دنبال گرفتن بودجه برای منطقه‌ام باشم بهتر است تا اینکه به حوزه بیایم و چند فاتحه‌خوانی بروم.

این بار تاجگردون هم پس از گذشت مدتی دوباره به برخی انتقادات که البته این نوع انتقادات هم مخصوص استان کهگیلویه و بویراحمد است، پاسخ‌های جالبی داده است.

غلامرضا تاجگردون چند روز پیش با اعضای گروه‌های مختلف اتاق بازرگانی یاسوج دیداری داشت؛ کیهان ایمانی، رئیس اتحادیه زنبورداران کهگیلویه و بویراحمد در این نشست گفت: آقای تاجگردون واقعاً همه خصوصیات شما شایسته افتخار است ولی دو عیب داری که یکی به تلفن جواب نمی‌دهید و دیگری هم باید میان زیلایی کهگیلویه و لیشتر گچساران فرق نگذارید و برای همه کار کنید.

تاجگردون در این نشست با پاسخ دادن به این انتقاد، بدون از حاشیه و جنجال رسانه‌ای جواب خیلی از افراد و انتقادات را داد که بسیار هم پاسخ‌هایش جالب و شنیدنی بود.

تاجگردون در خصوص پاسخ به تلفن‌ها گفت: از همان ابتدا به مردم و موکلینم گفته‌ام که نمی‌توانم به تلفن‌هایم پاسخ دهم بنابراین انتظار دارم دراین‌باره گله‌مند نباشید؛ باور کنید چنین فرصتی ندارم چراکه در شبانه‌روز یا باید به حرف مردم گوش داد، یا در حال تصویب و کمیسیون و مجلس و یا هم در حال صحبت با تلفن باشیم.

آنچه مردم عاشقش هستند را در مجلس برایش تره خرد نمی‌کنند

او در پاسخی تکمیلی‌تر به موضوع علایق مردم اشاره کرد و گفت که متأسفانه خیلی از افراد در کهگیلویه و بویراحمد علاقه وافری به سخنرانی و دعوا و نطق دارند و گاها  به من خرده می‌گیرند که چرا مرتب در مجلس فریاد نمی‌زنید؟!

لازم است این موضوع را بگوییم که مشکلات مردم با دعوا و متن و سخنرانی و نطق در مجلس حل نمی‌شود و اتفاقاً مجلس برای این حرف‌ها و نطق‌ها تره خورد نمی‌کند؛ رئیس مجلس موقع نطق‌ها، بلند می‌شود می‌رود و مجلس در هنگام نطق‌ها، به‌اصطلاح دنده‌خلاص است و این موقع‌ها وقت چای خوردن است.

تاجگردون این را هم گفت که من اگر به فکر مردم هستم باید برنامه‌ریز باشم و اطلاعات دقیق داشته باشم که بتوانم به‌موقع مطالبات به حق مردم استانم را عملیاتی کنم.

کفر نیست به فکر حوزه‌ی انتخابیه خود باشم

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش که ریواس جنوب آن را منتشر کرده است به این سؤال که بیشتر به فکر گچساران است، هم واکنش نشان داد و افزود: این‌که دیگر موضوع بدیهی است من نماینده گچساران و باشتم و منطقی نیست که حوزه انتخابیه دیگری اولویت من باشد؛ و کفر هم نیست اگر به فکر موکلین خودم باشم.

ضمن اینکه من نمی‌توانم برای جای دیگری برنامه‌ریزی کنم چون وکیل آنجا نیستم ولی برای رفع مشکلات همه نقاط استان پیگیری داشتم و خواهم داشت و در موارد بسیاری جلوی تضییع حق مردم مناطق مختلف را گرفتم.

وقتی از اعتبارات هزارمیلیاردی استان حرف زدم خیلی‌ها خندیدند

او گفت که وقتی روز نخست موضوع هزار میلیارد تومان اعتبارات این استان را مطرح کردم همه خندیدند ولی اعتبارات استان چند برابر شد و این شدنی است و برای یک منطقه خاص هم نبوده است.

تاجگردون گفت: چون ایده نداریم، گرفتار مسائل ریز می‌شویم و برایمان غیرممکن است ولی از نظر من ۲ هزار میلیارد تومان هم عدد کوچکی است.

همیشه اضافه بر سهم استان برای گچساران و باشت بودجه اضافی گرفتم

او پاسخ تکمیلی‌تری به این سؤال هم داشت و تأکید کرد که هر آنچه بیش از بقیه جاها برای باشت و گچساران برده است، اضافه بر حق استان و از سهم کشوری بوده نه استانی.

نماینده مردم باشت و گچساران ادامه داد: همیشه اگر قدمی بیشتر برای حوزه انتخابیه‌ام برداشتم، به سرجمع استان اضافه کردم.

او برای اثبات حرف‌هایش به مثالی در حوزه کشاورزی اشاره کرد و افزود: سهمیه کهگیلویه و بویراحمد از آبیاری تحت‌فشار، ۲ هزار هکتار بوده که رئیس سازمان جهاد کشاورزی با حمایت‌ نمایندگان و رایزنی، این سهمیه را به ۱۴ هزار هکتار رساند و بعدازآن، من با تشریح پتانسیل‌های حوزه انتخابیه‌ام، هفت هزار هکتار اضافه بر آن برای باشت و گچساران گرفتم که درمجموع ۲۰ هزار هکتار شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد