تاریخ درج خبر : 1395/05/10
کد خبر : ۵۴۸۶۷۴
+ تغییر اندازه نوشته -

فضاهای ورزشی یاسوج زمین گیر شده اند

تابستان به نیمه رسید و هیچ کس پاسخ نداد چرا مجموعه های ورزشی شهر یاسوج هنوز راکد مانده است.

11111

به گزارش سایت استان مجموعه ورزشی شهید پایدار یاسوج حال و روز خوبی ندارد و به رغم آنکه این مجموعه در دولت گذشته به بهره برداری رسید اما نه تنها رونق ندارد بلکه تاسیسات و تجهیزات آن نیز مستهلک شده است.

سالن استخر این مجموعه تنها سالن پر رونق بود که پس از افتتاح استخر خلیج فارس درجاده مادوان این استخرنیزاز رونق افتاد.

اداراتی که برای تابستان کارمندان خود با این مجموعه قرار داد بسته بودند اغلب قرارداد جدید را با مجموعه خلیج فارس منعقد کرده و رکود استخر باعث شد که پرنده هم دراین مجموعه پر نزند.

البته به روز نبودن تجهیزات این مجموعه ورزشی،رکود ورزش استان و تعطیلی هیات های ورزشی جزعواملی هستند که به تعطیلی این مجموعه ورزشی دامن می زند.

نکته قابل تامل این است که این مجموعه ورزشی درست بیخ گوش اداره ورزش و جوانان قرار گرفته و معضلات و مشکلات آن نیز آنچنان ملموس و واضح است که هر چشم بینایی می تواند آن را ببیند با این حال تمامی مشکلات آن از دید مدیران ورزشی استان دور مانده است.

البته مجموعه های ورزشی شهر یاسوج همه به همین رخوت گرفتار شده اند.زورخانه امام علی شهر یاسوج که در مرکزی ترین نقطه شهر قرار گرفته نیز وضعیتی مشابه دارد.

جلوی این زورخانه مدتهاست داربست هایی نصب شده که خبر از ساخت و ساز می دهد. پرده ها که برداشته می شود کانال عمیقی خودنمایی می کند که دسترسی به ورودی زورخانه را غیر ممکن می کند با این حال مدتهاست در وضعیت آن تغییری ایجاد نشده است.این زورخانه نیز سال 84 افتتاح شد .

مشکلات فضاهای ورزشی استان به سازه های دست ساخت بشر محدود نمی  شود.قله های دنا به عنوان یکی از مقاصد کوهنوردان نیز نه تنها نتوانسته لطف و توجهی ببیند بلکه از بی مهریها در امان نمانده است.

تنها جان پناه دنا بدون حضور و نظارت مسوولان ورزشی استان سالهاست که ازکمبود سرویسهای بهداشتی رنج می برد و گروه های کوهنوردی پس از صعود این مساله را بازگو می کنند.

11111111111111111111111111

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد