تاریخ درج خبر : 1395/05/10
کد خبر : ۵۴۸۶۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌ها دستاوردها انقلاب را برای جامعه تبلیغ کنند/ ضعف برخی مسئولین باعث گستاخی دشمن شده است/ حماسه 9 دی روز ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تبلیغ کردن دستاوردهای نظام از سوی رسانه‌ها یک امر مهم و حیاتی است.

خاضع - 1

به گزارش سایت استان به نقل از بویرخبر، حجت‌الاسلام سید جواد خاضع در نشست خبری با اصحاب رسانه استان با تبریک فرارسیدن دوازده مردادماه سالروز تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دستور امام خمینی (ره) و 17 مردادماه روز خبرنگار (شهادت شهید صارمی) گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌عنوان چشم بینا و گوش شنوای جامعه رسالتی عظیم بر دوش خود دارند که باید به‌درستی از آن برای توسعه جامعه تلاش کنند.

نقد منصفانه توسعه ملی را در بردارد

وی نقد منصفانه را یکی از راهکارهای و شکرهای خاص رسانه‌ها برای پیشرفت جامعه دانست و افزود: نقد منصفانه و علمی مسئولینش، باعث روحیه مطالبه گری مردم و توسعه انقلاب و برملا شدن توطئه‌های دشمنانت خواهد شد.

رسانه‌ها دستاوردها انقلاب را برای جامعه تبلیغ کنند

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تبلیغ کردن دستاوردهای نظام از سوی رسانه‌ها را یک امر مهم دانست و افزود: امروز باید رسانه‌ها به‌عنوان یک ظرفیت عظیم، نعمات انقلاب در سراسر ایران اسلامی را به همه نشان دهند که این موضوع خود باعث توسعه روزافزون این انقلاب و پیوند بیشتر مردم و نظام خواهد شد.

خاضع به نقشه‌های شوم دشمن برای دلسرد کردن مردم از این نظام و انقلاب اشاره کرد و گفت: دشمن از هر سیاه نمایی استفاده می‌کند تا بتوانند به ریشه‌های این انقلاب و پیوند ناگسستنی آن با مردم استفاده کند هرچند که نباید از کم‌کاری برخی مسئولان که خود نیز عاملی برای این سیاه نمایی‌های دشمن است غافل شد.

ضعف برخی مسئولین باعث گستاخی دشمن شده است

وی با بیان اینکه امروز کم‌کاری برخی از مسئولین باعث گستاخی دشمن شده است، بیان کرد: رسانه‌ها باید در این وهله با نقدها و مطالب منصفانه خود نقشه‌ها و توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان به رویکرد و فعالیت این نهاد در طول سال‌های پربرکت نظام اسلامی ایران اشاره کرد گفت: شورای هماهنگی تبلیغات پیونددهنده مردم با مناسبت‌ها و مراسمات ملی و مذهبی در طول ایام است.

رسالتی سنگین بر دوش رسانه‌ها

خاضع با بیان اینکه اتصال بین نظام، انقلاب و مردم از وظایف رسانه است، بیان کرد: حضور آگاهانه مردم در مناسبت‌های ملی و مذهبی ازجمله 22 بهمن و روز جهانی قدس و انعکاس آن از سوی رسانه خود نشان دهند عمق عظیم پیوند ناگسستنی مردم با آرمان‌های انقلاب و امام راحل است.

مردم ایران اسلامی دوستدار انقلاب هستند

وی با تقدیر از حضور باشکوه مردم ایران اسلامی در روز قدس و 22 بهمن‌ماه گفت: حضور باصلابت مردم در روزهای قدس چند سال اخیر و متقارن شدن آن با فصل گرما نشان از اوج اخلاص و خلوص مردم ایران اسلامی به آرمان‌ها انقلاب است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان حضور مقتدر مردم در مراسم 22 بهمن را رفراندومی دوباره و یک آری دیگر به بقای این انقلاب و نظام اسلامی دانست و گفت: هرکجا که این نظام نیاز به مردم داشته است، مردم نیز با تمام وجود آمده‌اند و از این انقلاب دفاع کرده‌اند.

خاضع به برگزاری مناسبت‌های مهم از سوی این نهاد اشاره کرد و گفت: این نهاد وظیفه برگزاری باشکوه مناسبت‌های مهمی ازجمله 12 فرودین ماه روز جمهوری اسلامی ایران، قیام 14 خرداد، 15 خرداد سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب، هفتم تیرماه سالروز شهادت دکتر بهشتی، هشتم شهریورماه سالروز شهادت دکتر رجایی و باهنر رئیس‌جمهور محبوب و نخستین وزیر با اخلاص انقلاب،13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و از همه مهم‌تر سالروز حماسه بی‌بدیل 9 دی‌ماه و 22 بهمن‌ماه را بر عهده دارد.

حماسه 9 دی روز ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی

وی به حماسه باشکوه حماسه 9 دی‌ماه 88 و 23 تیر 78 اشاره کرد و گفت: دشمن در 9 دی‌ماه 88 با توطئه‌های رنگین خود و باهم دستی برخی مرعوبین داخلی قصد توطئه و بر چیده کردن این انقلاب را داشتند که با حضور آگاهانه و باصلابت مردم نقشه آنان ناکام ماند و این روز بزرگ برگی زرین در تاریخ انقلاب است.

وی با بیان اینکه حوادث سال 88 با همراهی دشمنان و برخی عوامل داخلی انجام شد، گفت: عده‌ای خواص بی‌بصیرت دشمنان انقلاب را در این توطئه و فتنه که باهدف براندازی انقلاب شکل گرفت همراهی کردند.

این مسئول به خسارت‌های فتنه سال 88 اشاره کرد و افزود: تشدید تحریم‌ها علیه نظام جمهوری اسلامی ایران و افزایش فشارها علیه نظام و انقلاب از سوی استکبار جهانی و کشورهای غربی از خسارت‌های حوادث بعد از انتخابات سال 88 بود.

خاضع مردم را مؤلفه اصلی قدرت نظام اسلامی دانست و افزود: حضور پرشور مردم در 9 دی‌ماه سال جاری این امر مهم را به دشمنان ثابت کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد