تاریخ درج خبر : 1395/05/10
کد خبر : ۵۴۸۶۸۶
+ تغییر اندازه نوشته -
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان بویراحمد:

ضرورت حمایت از بانوان در تحقق اقتصاد مقاومتی

عبدالحمید پناهی صبح امروز در اولین جلسه کارگروه بانوان و خانواده فرمانداری بویراحمد با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: ۱۴ لغایت ۲۴ مردادماه به‌عنوان دهه کرامت نامگذاری شده است.

panahi

به گزارش سایت استان، معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان بویراحمد با تأکید بر اینکه ۱۴ مردادماه  به مناسبت ولادت حضرت معصومه (س) روز دختر نامگذاری شده است، گفت: امیدواریم این نامگذاری منشأ ارزشمندی برای توجه بیشتر، تفکر، تقسیم‌سازی و اقدامات پر خیروبرکت برای این گروه اجتماعی مؤثر و توانمند باشد.

پناهی ادامه داد: امیدواریم بانوان بتوانند در دهه کرامت خلاقیت و ابتکارات خود را به نمایش بگذارند لذا انتظار می‌رود گزارش‌های مکتوب و مصور ادارات در این حوزه را به فرمانداری ارسال کنند.

این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش تأثیرگذار بانوان در تحقق اقتصاد مقاومتی اذعان کرد: مسئولان و متولیان مربوطه باید در راستای اجرای منویات رهبری و تحقق اقتصاد مقاومتی در جامعه بانوان را به‌صورت ویژه حمایت کنند.

پناهی مدیریت بانوان در عرصه‌های مختلف را مهم و تأثیرگذار عنوان کرد و گفت: زنان می‌توانند در فرهنگ مصرف آب در خانواده‌ها مؤثر باشد و از مصرف بی‌رویه آب فرهنگ‌سازی کنند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار بویراحمد ادامه داد: با توجه به رشد سرطان‌های گوارشی در منطقه  زنان می‌توانند در فرهنگ مصرف تغذیه مناسب مؤثر باشند.

این مسئول در پایان ضمن قدردانی از اقدامات و فعالیت‌ها و کسب امتیازهای برتر بانوان در حوزه عفاف و حجاب اذعان کرد: جامعه زنان به این نتیجه رسیدند که پوشش مانع کار و اجتماعی بودن زنان نخواهد شد و در همه عرصه‌ها می‌توانند فعال باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دانش آموز گفت:

    میگم تو که معلم ادبیات فارسی من بودی چطوری شدی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار عجب دنیایی ? ? ? ?

پربازديد