تاریخ درج خبر : 1395/05/10
کد خبر : ۵۴۸۶۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کاهش 14 درصدی مراجعین مدعی نزاع به پزشکی قانونی استان

در چهارماهه نخست سال جاری یکهزار و 964 نفر به جهت تشکیل پرونده با موضوع نزاع به ادارات پزشکی قانونی استان مراجعه کرده‌اند.

dargiri - 9

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی پزشکی قانونی استان، در چهارماهه نخست امسال یکهزار و 964 پرونده با موضوع نزاع در ادارات پزشکی قانونی استان تشکیل شد که از این تعداد یکهزار و 564 نفر مرد و 400 نفر زن بوده‌اند. این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال 94 که تعداد پرونده‌ها دو هزار و 282 مورد بود، 14 درصد کاهش داشته است.

از پرونده‌های تشکیل‌شده با موضوع نزاع، تعداد یکهزار و 215 نفر در اداره پزشکی قانونی شهرستان بویراحمد، 318 نفر در اداره گچساران و 378 نفر در اداره کهگیلویه و 53 نفر در اداره شهرستان بهمئی مورد معاینه قرار گرفته‌اند.

مجموع پرونده‌های معاینات بالینی استان در چهار ماه نخست سال تعدد هشت هزار و 575 عدد است که پرونده‌های مربوط به معاینات نزاع 22 درصد آن را تشکیل می‌دهد.

همچنین بر اساس سالنامه آماری سازمان پزشکی قانونی کشور در سال 1394 استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از استان اردبیل به نسبت جمعیت در رده دوم معاینات مراجعین مدعی نزاع به ازای هر صد هزار نفر قرار گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد