تاریخ درج خبر : 1395/05/10
کد خبر : ۵۴۸۷۰۴
+ تغییر اندازه نوشته -

نشست فعالان حوزه زنان و خانواده استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری نشست فعالان حوزه زنان و خانواده استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

hameyesh - 6

به گزارش سایت استان، فریبا رحمان‌پور در جمع خبرنگاران، زمان برگزاری این نشست را روز سه‌شنبه این هفته عنوان کرد و اظهار داشت: این نشست با حضور نماینده شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این نشست مسائل و مشکلات زنان استان کهگیلویه و بویراحمد مورد بررسی قرار گرفته و برای حل آن‌ها راهکارهایی اندیشیده می‌شود.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از اجرای برنامه‌ها متنوع در حوزه بانوان در سال 95 خبر داد و تصریح کرد: اجرای این برنامه‌ها نیازمند حمایت مسئولان استان است.

رحمان‌پور بیان کرد: مشکلات زنان سرپرست خانوار، زنان در بند نسوان، زنان کارمند و سایر گروه‌ها در این نشست بررسی و برای رفع آن‌ها چاره‎اندیشی می‌شود.

وی گفت: لازم است مسائل مربوط به حوزه زنان در این استان بیشتر دیده شود و برگزاری چنین نشست‌هایی در دستیابی به این هدف تأثیر بسزایی دارد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: در این نشست فعالان حوزه زنان استان کهگیلویه و بویراحمد در مورد مسائل و مشکلات این حوزه به بحث و تبادل‌نظر می‌پردازند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد