تاریخ درج خبر : 1395/05/11
کد خبر : ۵۴۸۸۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -
اخبار کوتاه ورزشی:

برگزاری جشنواره تنیس روی میز خردسالان در یاسوج/کاروان حمل پرچم ضریح امام رضا (ع) به دهدشت رسید

برگزاری جشنواره تنیس روی میز خردسالان در یاسوج، وارد شدن کاروان حمل پرچم ضریح امام رضا (ع) به شهر دهدشت و نبود حامی مالی بزرگترین مشکلات بانوان ورزشکار مهمترین اخبار کوتاه ورزشی استان کهگیلویه و بویراحمد است.

57885784_56942529adbeb

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، کاروان دو استقامت حمل پرچم ضریح امام رضا (ع) از طریق استان خوزستان و شهر بهبهان وارد شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه شد.

تقوی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه گفت: کاروان دو استقامت حمل پرچم ضریح امام رضا (ع) که حرکت خود را از شلمچه آغاز کرده بود از طریق استان خوزستان و شهر بهبهان، وارد شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه شد و در مراسمی با حضور فرماندار و دیگر مسئولین شهرستانی مورد استقبال قرار گرفت.

وی عنوان کرد: همچنین در حرکتی بسیار زیبا و معنوی، کاروان حمل پرچم ضریح امام رضا (ع) با حضور در منزل شهید دولت‌خواه از شهیدان ورزشکار شهرستان با اهدا لوح و هدایایی از رشادت‌های این ورزشکار و خانواده این شهید تقدیر و تجلیل شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ادامه داد: این کاروان امروز سه‌شنبه 12 مردادماه از طریق شهر دهدشت، شهرستان چرام و امام‌زاده علی، روستای سپیدار وارد شهر یاسوج می‌شود.

جشنواره بزرگ ملی خردسالان در یاسوج برگزار می‌شود

علوی دبیر هیئت تنیس روی میز استان از برگزاری جشنواره خردسالان در شهر یاسوج خبر داد و افزود: این جشنواره برای متولدین 1389 به بعد برگزار خواهد شد و طبق برنامه‌ریزی روز 14 مردادماه ساعت هشت و نیم این جشنواره برگزار آغاز می‎شود.

وی ابراز کرد: این برنامه در شهرستان بویراحمد و به‌صورت شهرستانی برگزار و با ایجاد 7 ایستگاه بازی جهت فرزندان خردسال، 10 نفر برتر انتخاب و راهی مرحله استانی این جشنواره می‎شود.

علوی از برگزاری مرحله استانی این جشنواره در شهریورماه در استان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این جشنواره‌ها شناخت نفرات برتر و نخبگان این رشته بوده و از والدین جهت حضور فرزندان خود در این جشنواره‌ها دعوت می‎کنیم.

وی مکان برگزاری این جشنواره را یاسوج بلوار رجاء 5، مجموعه ورزشی کوثر بانوان و سالن تنیس روی میز عنوان کرد و افزود: با برگزاری این‌گونه مراسمات زمینه رشد و اعتلای ورزش تنیس روی میز و شناخت نخبگان این رشته فراهم می‌شود.

نبود حامی مالی بزرگترین مشکلات بانوان ورزشکار استان

نایب‌رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به عدم وجود اسپانسر و حامی مالی در حوزه فوتبال بانوان، بر حمایت و توجه ویژه مسئولان استان به فوتبال بانوان تأکید کرد.

اقدس نوربخش پیش تصریح کرد: بانوان ورزشکار کهگیلویه و بویراحمد برخلاف مشکلات عدیده در بخش‌های متعدد، تاکنون در میادین مختلف به‌خوبی درخشیده و موفقیت‌های با ارزشی را برای استان کسب کرده‌اند.

نایب‌رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد، رشد و توسعه ورزش بانوان را نیازمند توجه و حمایت بیشتر مسئولان استان دانست و گفت: نبود اسپانسر و حامی مالی یکی از بزرگترین مشکلات بانوان ورزشکار است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد