تاریخ درج خبر : 1395/05/12
کد خبر : ۵۴۸۸۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

خودکشی یک جوان 18 ساله در پاتاوه

یک جوان 18 ساله اهل بخش پاتاوه شهرستان دنا عصر امروز با اسلحه خودکشی کرد.

به گزارش سایت استان، جسد این پسر جوان پاتاوه‌ای که گفته می‌شود به‌تازگی ازدواج کرده بود به درمانگاه بخش پاتاوه انتقال داده شده است.

گفتی است علت حادثه در حال بررسی است.

مدیرکل پزشکی قانونی کهگیلویه و بویراحمد اردیبهشت امسال در جمع خبرنگاران گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ خودکشی رتبه چهارم را در کشور دارد و سال ۹۴ نیز خودکشی در این استان ۳۵ درصد افزایش داشته است.

کامروز امینی افزود: نرم کشوری خودکشی در سن‌های زیر ۱۸ سال ۷ .۸ درصد بوده اما در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۴ درصد است و این افراد خودکشی با طناب و سلاح گرم را برای خود انتخاب می‌کنند.

وی با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد ۲۲ درصد با سلاح گرم اقدام به خودکشی می‌کنند، افزود: بویراحمد و دنا بر حسب جمعیت در صدر خودکشی‌ها قرار دارد.

امینی ابراز داشت: آمار کنونی خودکشی‌ها در استان نگران کننده است که باید مسئولان برای جلوگیری از این روند تدابیر ویژه‌ای بیندیشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پاتاوه گفت:

    فقرنبودامکانات تفریحی ورزشی رفاهی فرهنگی عامل خودکشی است مسولان ودولت بایدبسیاربه این موضوع توجه نمایند نبودمددکاراجتماعی نبودمرکزمدون بهزیستی ونبودموسسات وانجمن های خیریه هم ازدیگرعوامله اگردولت ومسولان مراکزفنی وحرفه ای اسباب کسب وکار وهم چنین تاسیس وراه اندازی کتابخانه ورزشگاه وباشگاه ونیزموسسات فرهنگی راتاسیس می نمودمشکلات به مراتب کمتربودنبودعوامل امدادی حمایتی نبودنیروی مجرب ازدیگرعوامله مسولان نظامی امنیتی حقوقی قضایی وعوامل اجتماعی هم بایدبسیاردقیق ومنسجم عمل نمایند

پربازديد