تاریخ درج خبر : 1395/05/12
کد خبر : ۵۴۸۸۵۵
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده ولی‌فقیه در نشست با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

داشتن نیروی انسانی هنرمند و متعهد از توانمندی‌های اساسی استان است

آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک حسینی گفت: یکی از توانمندی‌های اساسی در این استان داشتن نیروی انسانی عالم، هنرمند و متعهد است.

malekhoseini - 2

به گزارش سایت استان به نقل از مهر، نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در نشست با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: هویت دینی و فرهنگی در تاروپود فکری و اندیشه‌ای مردمان غیور و متعهد این استان به‌درستی نمایان و ملموس است.

وی بیان داشت: تشکیل یک جامعه متمدن مستلزم سه عنصر مهم حرکت بر مدار توحید، توجه به موضوع معیشت و اقتصاد مردم و هویت و حیثیت اجتماعی است.

آیت‌الله ملک حسینی لزوم توجه به تفاوت میان خطا و تسامح و یا تساهل افراد را ضروری دانست و اظهار داشت: خلط کردن این دو موضوع گاهی فضا را برای کسب حقیقت مشکل‌ساز می‌کند و تفکیک درست و منطقی این دو موضوع ضروری است.

وی افزود: باید برای تسامح و تساهل افراد همواره در راستای رفع معضل و سهل‌انگاری فریاد زد اما فریاد برآوردن برای انجام یک خطا چندان جایز نیست.

نماینده ولی‌فقیه در استان بیان داشت: تسامح در عرصه فرهنگ بسیار مشکل‌سازتر و خطرناکتر از سایر حوزه‌ها است و جامعه نیز باید همواره در مقابل هرگونه تساهل و تسامحی قاطعانه بایستد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد