تاریخ درج خبر : 1395/05/13
کد خبر : ۵۴۸۸۹۸
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان؛

سهم کهگیلویه و بویراحمد از بودجه جاری کشور پایین است/ اصلاح اعتبارات هزینه‌ای استان در سال 96

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اینکه بودجه جاری استان پایین است، گفت: اعتبارات هزینه‌ای استان در سال 96 اصلاح می‌شود و پس از پیگیری‌ها و رایزنی‌های لازم با مسئولان سازمان برنامه‌وبودجه کشور نیز قول‌های مساعد در این زمینه داده شده است.

resized_152708_431

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، سید موسی خادمی در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد افزود: احتمال دارد در برخی از شاخص‌های اعتبارات امسال این استان نیاز به اصلاح وجود داشته باشد.

وی بیان کرد: نشست مشترکی با حضور مدیران کل و فرمانداران شهرستان‌های هشت‌گانه کهگیلویه و بویراحمد برگزار شده و آمارها، ارقام و اعداد نیز پس از اصلاح به سازمان برنامه‌وبودجه کشور ارائه شود.

خادمی اظهار کرد: تا یک هفته آینده برخی آمار، ارقام و اعداد شاخص‌های اعتبارات امسال کهگیلویه و بویراحمد که تعدادی از دستگاه‌های اجرایی این استان نسبت به آن اعتراض دارند مورد بررسی دقیق قرار گرفته و از سوی سازمان برنامه‌وبودجه استان اصلاح شوند.

وی عنوان کرد: بخش عمده‌ای از بودجه‌ها به‌ویژه ردیف‌های متفرقه در وزارتخانه‌ها است و مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد باید نسبت به جذب اعتبارات موردنیاز خود از این ردیف‌ها تلاش و اقدام جدی کنند.

خادمی ابراز داشت: یکی از ملاک‌های ارزیابی عملکرد مدیران اجرایی کهگیلویه و بویراحمد جذب اعتبارات از وزارتخانه‌ها خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد