تاریخ درج خبر : 1395/05/13
کد خبر : ۵۴۸۹۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد:

جشنواره خانواده و نقش زنان در مدیریت مصرف در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف مدیریت بهینه مصرف حامل‌های انرژی جشنواره خانواده و نقش زنان در مدیریت مصرف (آب، برق و گاز) در کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

jashnvareh - 4

سید علی لدنی نژاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، با بیان اینکه جشنواره خانواده و نقش زنان در مدیریت مصرف (آب، برق و گاز) در یاسوج برگزار می‌شود اظهار داشت: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را تا 29 مردادماه امسال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد زمان برگزاری این جشنواره را 2 شهریورماه 95 اعلام کرد و گفت: این جشنواره در سالن اجتماعات حکیم جرجانی یاسوج برگزار می‌شود.

وی روش‌ها و راهکارهای صرفه‌جویی در مصرف (آب، برق و گاز)، خانواده و مدیریت بهینه مصرف حامل‌های انرژی و نقش زنان در مدیریت مصرف حامل‌های انرژی را از محورهای این جشنواره عنوان کرد.

لدنی نژاد با بیان اینکه به سه اثر برتر در هر بخش جوایز نفیسی اهدا می‌شود، بیان کرد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در قالب عکس، پوستر، شعر، کاریکاتور و فیلم کوتاه (1 تا 3 دقیقه‌ای) به آدرس یاسوج – بلوار ارم – شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد – دفتر روابط عمومی یا به پست الکترونیکی abfakb93@gmail.com ارسال نمایند.

وی ابراز کرد: این جشنواره با همکاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد دفتر امور بانوان و خانواده، شرکت آب و فاضلاب، شرکت آب منطقه‌ای، شرکت آب و فاضلاب روستایی و شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد