تاریخ درج خبر : 1395/05/13
کد خبر : ۵۴۸۹۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس:

بروکراسی‌های اداری از پیش روی سرمایه‌گذاران برداشته شود

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذار از طریق ارائه مشوق‌های سرمایه‌گذاری باید مورد توجه جدی استان قرار گیرد گفت: در این راستا باید بروکراسی‌های اداری از پیش روی سرمایه‌گذاران برداشته شود.

adal hashemi - 6

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، عدل هاشمی‌پور در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: نگاهی گذرا به بودجه‌های دولتی نشان می‌دهد که با این اعداد و ارقام ناچیز عقب‌ماندگی استان ما نه تنها جبران نمی‌شود، بلکه روز به روز بر این عقب‌ماندگی افزوده می‌شود.

وی افزود: جذب سرمایه‌گذار از طریق ارائه مشوق‌های سرمایه‌گذاری باید مورد توجه جدی استان قرار گیرد و در این راستا باید بروکراسی‌های اداری از پیش روی سرمایه‌گذاران برداشته شود.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: 6 تا 7 ماه زمان می‌برد تا بتوانیم کار اداری یک سرمایه‌گذار را در این استان انجام دهیم که با این رویه سرمایه‌گذاران از سرمایه‌گذاری در این استان استقبال نمی‌کنند.

هاشمی‌پور با بیان اینکه اعتبارات دولتی به تنهایی نمی‌تواند مشکلات ما را حل کند تصریح کرد: باید برای رفع مشکلات این استان از ظرفیت بنیادها و مؤسسات عام‌المنفعه استفاده کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم کهگیلویه و بویراحمد به خاطر پروژه‌های نیمه‌تمام استان نگران هستند گفت: برخی پروژه‎های این استان 10 سال از کلنگ‌زنی آن‌ها سپری می‌شود و با 50 درصد پیشرفت فیزیکی ناتمام مانده و عمر مفید ابنیه آن به پایان رسیده است.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: باید از ظرفیت صندوق توسعه اسلامی و بانک‌ها برای کمک به این استان استفاده کرد تا بتوانیم این پروژه‌های نیمه‌تمام را تکمیل کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد