تاریخ درج خبر : 1395/05/14
کد خبر : ۵۴۸۹۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در یاسوج:

40 میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت کشور هستند/ 11 میلیون نفر تعداد بیمه‌شدگان در دولت یازدهم

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در سطح کشور را تقریباً 40 میلیون نفر عنوان کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید قریب به 11 میلیون نفر را تحت پوشش بیمه سلامت قرار دادیم.

abdolvahed mirzazadeh-8

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، محمدجواد کبیر در بدو ورود به یاسوج که به منظور حضور در یازدهمین اجلاس سراسری مدیران بیمه سلامت به یاسوج سفر کرد در جمع خبرنگاران گفت: یاسوج تاکنون میزبان اجلاس سراسری نبوده است و بنا به پیشنهاد مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد این اجلاس سراسری را در یاسوج برگزار کردیم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اظهار کرد: تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد جمعیت 70 درصدی را تحت پوشش قرار می‌دهد که از این تعداد 60 درصد جمعیت هدف بیمه رایگان هستند.

کبیر در ادامه با اشاره به برگزاری یازدهمین اجلاس سراسری مدیران بیمه سلامت به میزبانی کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: هدف از برگزاری این اجلاسیه مروری بر برنامه‌های عملیاتی استان‌های کشور است.

این مسئول با تأکید بر اینکه در سال گذشته برنامه راهبری سازمان بیمه سلامت را عملیاتی و اجرایی کردیم، گفت: در این اجلاس دو روزه مدیران گزارشات مربوطه را ارائه و موانع و چالش‌ها را مطرح می‌کنند.

وی تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در سطح کشور را بیش از 40 میلیون نفر عنوان کرد و گفت: در دولت تدبیر و امید قریب به 11 میلیون نفر را تحت پوشش بیمه سلامت قرار دادیم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تصریح کرد: تلاش داریم در راستای منویات مقام معظم رهبری، اصل 49 و سند چشم‌انداز شرایط مطلوبی را برای بیمه‌شدگان این سازمان بیمه‌ای فراهم کنیم و آگاه‌سازی لازم را انجام دهیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    شما بدهی به دانشگاه علوم پزشکی ها را کی میخواهید بپردازید ؟ لطفا با بی توجهی به این مسئله بار گرفتاریهای وزارت بهداشت را صد چندان نکنید .

پربازديد