تاریخ درج خبر : 1395/05/14
کد خبر : ۵۴۸۹۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس:

رسالت خبرنگاران انعکاس مطالبات مردم است

نماینده کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی رسالت خبرنگاران را خطیر دانست و گفت: انتظار می‌رود فقر و محرومیت و مطالبات مردم را به تصویر بکشد.

adal hashemi - 6

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، عدل هاشمی‌پور در نشست خبری به مناسبت روز خبرنگار صداقت و اخلاق را از خصایص مهم اصحاب رسانه برشمرد و اظهار داشت: انتظار می‌رود خبرنگاران زبان گویای مناطق محروم باشند.

وی تصریح کرد: سیمای استانی در پوشش برنامه‌ها به انعکاس سیمای مسئولان کت‌وشلواری بسنده نکند بلکه فقر و محرومیت و مطالبات مردم را به تصویر بکشد.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خبرنگاران چشم و گوش بیدار جامعه هستند خطاب به آن‌ها افزود: برای دلخوشی مسئولان قلم نزنید و نگذارید خواسته‌های مردم محروم در میان پوشش تصویری حضور نمایندگان مجلس و یا هر مسئولی گم شود.

هاشمی‌پور، فرهنگ و اقتصاد را دو مقوله مورد تأکید رهبر انقلاب و در دستور کار دولت و مجلس دانست و گفت: متأسفانه فرمایش رهبری تا الآن پیرامون مسئله اقتصاد ابتر مانده و هیچ دولتی نتوانسته دغدغه حضرت آقا را برطرف کند.

وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده طی چند ماه گذشته از دوره نمایندگی خود بیان کرد: آسایش و آرامش را برای نشاط، شادی و امید به آینده بر خود حرام کردم و برای تحقق خواسته‌های مردم حوزه انتخابیه تلاش می‌کنم.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی، تقویت امید و نشاط در جامعه را از مهم‌ترین وظایف خبرنگاران دانست و با بیان اینکه ورود دستگاه مهندسی به کارخانه سیمان سپو و یا انجام فوندانسیون پروژه‌های راکد شده‌ای از قبیل پتروشیمی و فسفات چرام تا دیروز برای مردم رؤیای دست‌نیافتنی شده بود ادامه داد: به رغم همه موانع به یاری خداوند متعال به سرعت وعده‌های انتخاباتی خود را به پیش می‌برم و کوتاه هم نمی‌آیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس از در پیش‌رو بودن خبرهای خوش این کمیسیون برای حوزه انتخابیه خود خبر داد و با فراخواندن مردم به پیشه کردن صبر و مهلت یک‌ساله تصریح کرد: از خبرنگاران می‌خواهم در تحقق وعده‌های انتخاباتی بدون حب و بغض من را به چالش بکشانند.

این مسئول افزود: دوربین خدا بالاترین دوربین برای رصد کارها است از خبرنگاران انتظار می‌رود صداقت را سرلوحه کار خود قرار دهند و دوربین و قلم خود را چماق بر سر دیگران نکنند.

نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در پایان نسبت به پیگیری اشتغال خبرنگاران فعال شهرستان قول مساعد داد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد