تاریخ درج خبر : 1395/05/14
کد خبر : ۵۴۸۹۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -
شهردار یاسوج:

رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد نباید چوب لای چرخ توسعه استان بگذارند

شهردار یاسوج گفت: رسانه‌های کهگیلویه و بویراحمد نباید چوب لای چرخ توسعه استان بگذارند.

javid - 10

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، محمدعلی جاوید در نشست صبحانه کاری با اصحاب رسانه با گرامیداشت سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار گفت: در دنیای کنونی بحث رسانه و اطلاع‌رسانی از جایگاه والایی برخوردار است و در کشورهای توسعه‌یافته بر مقوله اطلاع‌رسانی سرمایه‌گذاری ویژه‌ای شده است.

شهردار یاسوج با اشاره به اینکه خوشبختانه افراد تحصیل‌کرده‌ای در حوزه کار خبری وارد شده‌اند، گفت: امانت‌داری، تعهد و تخصص سه رکن اساسی کار خبری است که در برخی از رسانه‌های استان کهگیلویه و بویراحمد این سه رکن رسالت کار خبری رعایت می‌شود و در برخی دیگر از رسانه‌ها رعایت نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد به لحاظ توسعه‌یافتگی و دیگر شاخص‌ها از رتبه پایینی در کشور برخوردار است، افزود: باید فضای مطبوعاتی استان به فضای سالمی تبدیل شود و اگر در توسعه و دیگر شاخص‌ها رتبه آخر شدیم نباید در روشنگری و آگاهی بخشی به فعالیت‌ها بی‌توجه باشیم و چوب لای چرخ توسعه و پیشرفت استان بگذاریم.

این مسئول با بیان اینکه امسال آخرین سال کاری شورای و شهردار است، گفت: شهرداری از نقدهای سازنده که منجر به توسعه و پیشرفت شود استقبال می‌کند.

جاوید بیان کرد: همه درآمد شهرداری از محل عوارضی است که از مردم اخذ می‌شود لذا اگر رسانه‌های ما این کار قانونی را غیرقانونی قلمداد کنند و در این راستان قلم بزنند شهرداری در پرداخت به‌حق مطالبات خود که صرف امور عمرانی می‌شود با مشکل مواجه خواهد شد.

شهردار یاسوج گفت: شهرداری از هر فرصتی برای لبیک به فرمان مقام معظم رهبری استفاده کرده که خارج از هرگونه بذل‌گویی شهرداری در تحقق شعار سال رتبه یک تا سوم را از آن خود کرده است.

وی در ادامه اظهارات خود تصریح کرد: قریب 50 هکتار پارک از منابع داخلی شهرداری احداث شده که بیش از 60 تا 70 درصد عملیات اجرایی این پارک‌ها در سال 95 اجرا شده که با اجرای این پارک‌ها استان تا 10 سال آینده مشکلی در خصوص فضای پارک‌ها نخواهیم کرد.

این مسئول کرد: این پارک‌ها در شهریورماه جاری افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد، ضمن اینکه پارک چشمه نباتی استان که در گذشته فضای مناسبی نداشت در حال حاضر به یکی از بهترین پارک‌های استان تبدیل شده است.

جاوید اضافه کرد: در پارک ولایت یک‌هزار واحد پارک ایجاد شده و سکوهای نشیمن و فضاهای ورزشی و تفریحی دیده شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد