تاریخ درج خبر : 1395/05/14
کد خبر : ۵۴۸۹۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -
نماینده گچساران و باشت:

اختصاص یک هزار و 600 میلیارد ریال به ساخت محور گچساران -گناوه

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: یک هزار و 600 میلیارد ریال به محور گچساران به بندر گناوه در استان بوشهر اختصاص یافته است.

tajgardon - 22

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، غلامرضا تاجگردون در جمع خبرنگاران افزود: این اعتبار از محل بودجه ملی برای ساخت این جاده مواصلاتی در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: محور گچساران به گناوه یکی از راه‌های شریانی جنوب کشور است که با همکاری وزارت نفت و راه و شهرسازی در قالب جاده اصلی بهسازی می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: هشت قطعه از این محور در حال انجام مراحل مناقصه است.

تاجگردون تصریح کرد: پنج قطعه از جاده دوگنبدان تا روستای بی‌بی حکیمه و سه قطعه نیز در حوزه گناوه برای بهسازی به مناقصه رفته است.

تاجگردون گفت: پنج کیلومتر این طرح از دوگنبدان تا آب شیرین با مشخصه جاده اصلی آسفالت شده است و در آینده نزدیک کار بهسازی و تعریض 30 کیلومتر دیگر این جاده تا باباکلان آغاز می‌شود.

وی افزود: این طرح که از محل اعتبارات ملی اجرا می‌شود، محور گناوه -گچساران به چرام را به محور دهدشت پاتاوه متصل می‌کند.

وی با اشاره به در دست ساخت بودن طرح‌های بزرگ راه‌سازی در گچساران اظهار کرد: با اجرای 170 کیلومتر بزرگراه و 65 کیلومتر راه اصلی در این دو پروژه تمام مسیرهای ارتباطی شهرستان‌های گچساران و باشت به جاده‌های اصلی و چهار خطه متصل خواهد شد.

تاجگردون بیان کرد: با ادامه رویکرد مثبت دولت نسبت به مناطق محروم نفت‌خیز و اختصاص اعتبار تا 2 سال آینده 100 کیلومتر بزرگراه و 30 کیلومتر از راه‌های اصلی در این پروژه بزرگ بهره‌برداری خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد