تاریخ درج خبر : 1395/05/14
کد خبر : ۵۴۹۰۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -
امام‌جمعه موقت یاسوج:

جنایت‌کار بزرگ تاریخ داعیه‌دار حقوق بشر شده است

امام‌جمعه موقت یاسوج گفت: آمریکا این جنایت‌کار بزرگ تاریخ به دروغ داعیه‌دار حقوق بشر شده است.

hoseini-sadr---8

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت الاسلام سید امان الله حسینی صدر در خطبه اول نماز جمعه این هفته با بیان برخی از مناسبت‌ها و با تبریک روز دختر اظهار کرد: سه حرم مطهر رضوی (ع)، حضرت فاطمه معصومه (س) و شاه‌چراغ (ع) در کشور از موهبت‌های الهی به شمار می‌رود که مردم به آن‌ها متوسل می‌شوند و در گوشه و کنار کشور مرقد امام‌زادگانی وجود دارد که مردم ایران اسلامی به آن‌ها وابستگی خاصی دارند.

حسینی‌صدر در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه از مردم ایران به‌عنوان مردمی ولایی یاد کرد که به ائمه اطهار و بزرگان دین توسل می‌جویند.

وی در ادامه به روز خبرنگار اشاره کرد و با تبریک این روز به همه خبرنگاران همچنین تسلیت سالروز شهادت شهید محمود صارمی تصریح کرد: باید در همه حال قدردان زحمات این قشر در اطلاع‌رسانی از عملکرد نظام و شفاف‌سازی در همه امور باشیم.

امام‌جمعه موقت یاسوج با اشاره به جنایت‌هایی که آمریکا در طول دهه‌های گذشته در دنیا مرتکب شده است خاطرنشان کرد: اما متأسفانه این جنایتکار بزرگ تاریخ خود را مدعی و داعیه‌دار حقوق بشر می‌داند درحالی‌که جنایت‌های آن‌ها به‌خصوص در ناکازاکی و هیروشیما هرگز از یادها نمی‌رود.

حسینی‌صدر در ادامه گفت: آمریکا همواره رژیمی بد عهد بوده و در برجام هم چهره پلید و بد عهد خود را به مردم ایران نشان داد.

وی با اشاره به درایت مقام معظم رهبری در برملا کردن چهره بد عهد آمریکایی‌ها تصریح کرد: اگر مقام معظم رهبری اجازه مذاکره را دادند برای رو شدن چهره و اهداف شوم آمریکایی‌ها بود که امیدواریم برخی داخلی‌ها از این موضوع عبرت گرفته باشند.

امام‌جمعه موقت یاسوج گفت: یک سال از برجام می‌گذرد و ما به همه تعهدات خود عمل کردیم و آمریکایی‌ها پیمان‌شکنی کردند لذا افرادی که دم از رابطه با آمریکا می‌زنند باید به همه‌چیز ازجمله بدعهدی و دشمنی و پیمان‌شکنی آمریکا پی برده باشند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مورخ گفت:

    خداوند این چهره های نورانی و کارشناسان همه فن حریف را برای ما نگهدارد.

پربازديد