تاریخ درج خبر : 1395/05/14
کد خبر : ۵۴۹۰۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رسانه‌های ارتباط‌جمعی کلید تحقق همدلی و توسعه پایدار کشور هستند

امام‌جمعه موقت گچساران گفت: رسانه‌های ارتباط‌جمعی کلید تحقق همدلی و همزبانی مردم و مسئولان هستند.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، حجت‌الاسلام علیرضا صفایی در خطبه‌های نماز جمعه گچساران با گرامیداشت 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی که با نام روز خبرنگار نامگذاری شده است، با اشاره به اهمیت نقش رسانه‌های ارتباط‌جمعی در فرایند ارتباط بین مردم و مسئولان افزود: اهالی رسانه و قلم با انعکاس خدمات مسئولان به مردم و مشکلات و مطالبات مردم نقش اثرگذاری در همبستگی و افزایش رضایتمندی مردم به نظام جمهوری اسلامی ایران دارند.

وی اظهار کرد: همبستگی گام نخست در دستیابی به توسعه پایدار هر جامعه‌ای است زیرا تحقق بسیاری از امور بدون وفاق ملی امکان‌پذیر نیست.

امام‌جمعه موقت گچساران تصریح کرد: خبرنگاران می‌توانند زیربنای تبادل‌نظر منصفانه، بی‌طرفانه و صادقانه باشند.

امام‌جمعه موقت گچساران ابراز کرد: کنار گذاشتن تفکر کهنه تعصبات قومی و حزبی نقش مهمی در تقویت همدلی بین مردم جوامع اسلامی دارد که رسانه‌ها پیشگام در دستیابی به این امر مهم هستند.

صفایی با اشاره به سخنان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دیدار با قشرهای مختلف مردم ابراز کرد:تجربه برجام به ملت ایران ثابت کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست.

وی جوانان، نخبگان و همه مردم را به تأمل درباره بدعهدی‌های آمریکا در مسئله برجام فرا خواند.

امام‌جمعه موقت گچساران مصرف کالاهای داخلی از سوی مردم، تلاش برای ایجاد فرصت‌های شغلی از سوی دولتمردان و تلاش برای پیشگیری از فساد را از راهکارهای اقتدار و توسعه ایران اسلامی دانست.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد