تاریخ درج خبر : 1395/05/16
کد خبر : ۵۴۹۰۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان به مناسبت روز خبرنگار

مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد ،با صدور پیامی، روز خبرنگار را تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:
هفدهم مردادماه هر سال فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و رسانه تجلیل به عمل آید. و برای اینجانب افتخاری است بس بلند که از ناحیه کارکنان خدوم و زحمتکش ثبت اسناد و املاک استان کهگیلویه و بویراحمد ، این روز شکوهمند را که روز حق گویی و حق جویی است و روز پاسداشت قداست قلم است به پاس تلاش خستگی ناپذیر همه خبرنگاران ، نویسندگان و روزنامه نگاران ارجمند به کلیه صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی ، تبریک و تهنیت عرض نمایم.
روزی که ، یادآور انسان‌هایی است که با قلم و زبان روشنگرشان راهی میان تاریکی و ازدحام کلمات می گشایند و تصویری از آن را در جان و اندیشه ما ترسیم می‌کنند. درعصری که کثرت و سرعت تبادل اطلاعات ، خبرنگاران امین را به سرمایه ای برای حفظ آگاهی جامعه بدل کرده است ، دانش و تعهد اصلی ترین سرمایه خبرنگاران در ایفای رسالتشان درخدمت به مردم است؛ چرا که تحقق جامعه پویا جز به مدد روشنگری و اطلاع رسانی اصحاب رسانه صورت نخواهد پذیرفت .
آری همانگونه که همگان می دانیم خبرنگاران به عنوان حلقه های اتصال رسانه با مخـاطبان از جایگاه و شأن والایی برخوردارند و در واقع این خبرنگاران شجاع ، آگاه و متعهد هستند که به رسانه هویت و غنا می بخشند و به ارزش آن می افزایند.
البته این روز، یادآور حماسه آفرینی های آن هایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با خون خود بر برگه های اعلام نوشتند. یاد و خاطره شهیدان خبرنگار را هم گرامی می داریم و به ارواح ملکوتی ایشان درود و سلام می فرستیم.
بدینوسیله در آستانه این روز مبارک لازم می دانم مراتب تقدیر و امتنان خاضعانه خود را از مجاهدت فکورانه و صبورانه خبرنگاران رژف اندیش استان کهگیلویه و بویراحمد که در انعکاس اخبار و دست آوردهای ثبت اسناد و املاک استان نهایت مساعی خود را بکار گرفتند ، با صدای بلند اعلام داشته و دستان پر عطوفت همه اصحاب قلم را در زیر این خیمه صداقت و نیک اندیشی برای ادامه همکاریهای رسانه ای به گرمی می فشاریم . امید است با استعانت و توکل به ذات اقدس احدیت ، در انجام رسالت آگاهی بخشی ، شفاف سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه ، بیش از پیش موفق و موید و سرافراز باشید.

سعید محوری
مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد