تاریخ درج خبر : 1395/05/15
کد خبر : ۵۴۹۱۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -
واکنش مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد به سخنان بزرگواری:

بازهم می‌گویم کهگیلویه بزرگ در حوزه راهسازی در دولت گذشته مورد بی‌مهری قرار گرفت/ شما اطلاعات کافی ندارید

مدیرکل راه و شهرسازی استان به سخنان بزرگواری نماینده سابق مجلس واکنش نشان داد و گفت: هدف ما خدمت مطلوب به مردم در نظام مقدس اسلامی‌مان بوده و خواهد بود و هیچ‌گاه با توهین و تهمت نیز دیگران را مورد خطاب خویش قرار نمی‌دهیم.

IMG15345212

به گزارش سایت استان به نقل از صدای جنوب، حسن فدایی اظهار داشت: متأسفانه مطلبی از سوی «حاج‌آقا بزرگواری» نماینده سابق کهگیلویه بزرگ در ارتباط با کلنگ زنی محور طسوج چرام در رسانه‌ها منتشر که از سر بی‌اطلاعی و نداشتن اطلاعات کافی از سوی ایشان بوده است.

وی با تشریح چگونگی کلنگ زنی محور طسوج چرام، اظهار داشت: کلنگ‌زنی فاز دوم این محور توسط «سردار هاشمی» نماینده کنونی حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ انجام که اصلاً ربطی به فاز اول این پروژه نداشته است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: در دوران نمایندگی جناب بزرگواری فاز اول این پروژه به طول حدود چهار کیلومتر توسط ایشان کلنگ‌زنی که پیشرفت فیزیکی آن بعد از سه سال به ۳۸ درصد رسید.

فدایی با بیان اینکه حاج‌آقا بزرگواری به دلیل بی‌اطلاعی نسبت به کلنگزنی محور طسوج انتقاد کرده است، خاطرنشان کرد: آنچه توسط سردار هاشمی کلنگ زنی شد مربوط به فاز دوم به طول ۱۲ کیلومتر است که تا یک سال آینده به‌طور کامل آسفالت می‌شود.

وی گفت: محور طسوج چرام در سه فاز آسفالت خواهد شد که در فاز اول آن تنها ۳۸ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و در آن زمان حاج‌آقا بزرگواری نماینده مجلس بودند.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد، طول محور طسوج چرام را ۲۵ کیلومتر عنوان و یادآور شد: تمامی قراردادهای فازهای اول تا سوم این محور مشخص و الان قطعه دوم کلنگ‌زنی شده است.

فدایی افزود: مردم منطقه خوب می‌دانند و حتماً شهادت می‌دهند که کلنگ زنی صورت گرفته ربطی به کلنگ زنی حاج‌آقا بزرگواری ندارد و متأسفانه خود حاج‌آقا بزرگواری هم با عجله و از سر بی‌اطلاعی اقدام به انتشار مطلب خود نموده است.

وی گفت: قطعه اول هم در دوران ایشان به دلیل مسائل فنی و با پیشرفت فیزیکی تنها ۳۸ تعطیل‌شده بود و الان تلاش‌های سردار هاشمی و دکتر خادمی استاندار برای آسفالت نمودن این محور قابل تقدیر است.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: ما برای ایشان احترام قائل بوده و هستیم اما واقعیت این است که این پروژه در دورانشان تعطیل و فعالیت خاصی نداشت اما اکنون با پیگیری‌های مستمر سردار هاشمی جان تازه‌ای گرفته است.

فدایی به حجت‌الاسلام بزرگواری پیشنهاد داد پیش از اظهارنظر راجع به موضوعی، اطلاعات لازم را راجع به آن موضوع کسب و بعد اظهارنظر نمایند.

وی گفت: ما هیچ‌گاه به دنبال کسب منفعت‌طلبی شخصی در مسئولیت‌ها نبوده و همیشه تلاش کرده‌ایم برای رضایت مردم و باری‌تعالی گام برداشته و نگاهمان هم تنگ‌نظرانه و غرض ورزانه نباشد.

مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد افزود: هدف ما خدمت مطلوب به مردم در نظام مقدس اسلامی‌مان بوده و خواهد بود و هیچ‌گاه با توهین و تهمت نیز دیگران را مورد خطاب خویش قرار نمی‌دهیم.

فدایی در نشست رسانه‌ای هم پیشتر گفته بود که کهگیلویه بزرگ در حوزه راهسازی در دولت گذشته مورد بی‌مهری‌های فراوانی قرار گرفت و خیانت‌های فراوانی به آن شد به‌گونه‌ای که محورهای اصلی آن بجای کد اصلی کد روستایی گرفته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    اگر به نظرشما ۳۸درصد پیشرفت فیزیکی دارد بدانید بیش از ۷۰ درصد پیشرفت داشته چون شماها پیشرفت طرح های دولت قبل را نصفه اعلام میکنید

  • م گفت:

    جناب مهندس فدایی در همین نزدیکی کنار دست شما پل سوم یاسوج منتظر شما برای تکمیل شدن التماس می کند. این پل را نه خاطر نابودی خود پل بلکه بخاطر نقشی که در سامان دهی شهر یاسوج مرکز استان ایفا می کند دریابید. جناب بزرگواری دوره اش دیگر تمام شده به او کاری نداشته باشید .به پل نگاه کنید کاری کنید ماندگار تا بعدا مردم از شما به نیکی یاد کنند. باور کنید فرصت ها زود از دست میروند قدر این فرصت را بدانید. از نداشتن بودجه و اعتبار وو… نهراسید.حرکت که کنید همه کمبودها یکی از پس دیگری مرتفع می شوند.این را من از قبل علم و تجربه می گویم باور بفرمایید توفیق یک مدیر بویژه در منطقه محرومی چون ک ب ریسک پذیریست

  • احمد گفت:

    بزرگواری همیشه ندانسته و نا آگاهانه قضاوت می کند،شعار اخلاقی می دهد ولی ریشه اخلاق را می زند.

پربازديد