تاریخ درج خبر : 1395/05/15
کد خبر : ۵۴۹۱۷۶
+ تغییر اندازه نوشته -
برخورد سرد مسئولان استان از بازیکن برتر فوتبال بانوان ایران؛

انتقاده خانواده شنبم بهشت از بی‌مهری مسئولان نسبت به بانوی برتر فوتبال ایران

خانواده بازیکن برتر فوتبال ایران از برخورد سرد مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد در استقبال و تجلیل از این نخبه ورزشی به‌شدت انتقاد کردند.

shabnam---behesht---khanavade

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، شهردار یاسوج به همراه هیئتی با حضور در منزل شبنم بهشت در منطقه بازرنگ یاسوج از این بازیکن برتر فوتبال ایران تجلیل کرد.

نستعین بهشت پدر شبنم بهشت بازیکن برتر فوتبال بانوان ایران در حاشیه این بازدید اظهار کرد: این مقام و رتبه نه تنها برای خانواده ما بلکه برای کل استان کهگیلویه و بویراحمد افتخاری بزرگ است.

وی گفت: خانواده بهشت به داشتن چنین ورزشکاری که در سطح اول فوتبال کشور درخشیده است افتخار می‌کند و این توفیق و افتخار را متعلق به همه مردم استان می‌داند.

بهشت با اشاره به سختی‌هایی که شبنم بهشت برای رسیدن به این مقام کسب کرده است، تصریح کرد: علاوه بر شبنم، خانواده ما نیز در همه سختی‌ها با وی همراه بوده و شاید بتوان گفت که به جز چند نفر در استان کسی برای رسیدن به این افتخار بزرگ ورزشی به کمک خانواده بهشت نیامده است.

وی با قدردانی از سید پرویز موسوی رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: پیگیری مشکلات شبنم در تهران همواره بر عهده موسوی بوده است هرچند که وی نیز در هیئت فوتبال استان با دستان خالی روبه‌‌روست و اعتبار و بودجه‌ای برای حمایت از ورزشکاران ندارد.

بهشت با انتقاد از برخورد سرد مسئولان استانی در این موفقیت، اظهار کرد: آماده پذیرایی از مسئولان حتی برای صرف ناهار و شام نیز بودیم که چنین توفیقی را کسب نکردیم.

پدر بهترین بازیکن فوتبال ایران گفت: شبنم بهشت به دلیل مشغله کاری و حضور در اردوی تیم ملی فوتبال و همچنین با توجه به فرا رسیدن فصل لیگ برتر فوتبال بانوان کشور که باید در کنار تیم شهرداری سیرجان باشد امروز شهر یاسوج را در حالی ترک خواهد کرد که بی‌صبرانه منتظر حضور مسئولان استانی برای تجدید روحیه شبنم بودیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اسلام رسایی نسب گفت:

    جای تاسف داره
    مگه چند تا استعداد در سطح ملی داریم که این طور با بی ملاحظگی سبب تضعیف و بی انگیزگی میشوند!؟
    انشاالله شاهد درخشش و موفقیت بیشتر ایشون باشیم.

پربازديد