تاریخ درج خبر : 1395/05/16
کد خبر : ۵۴۹۲۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به مناسبت روز خبرنگار

photo_2016-08-06_20-29-35سید اسدالله هاشمی در پیامی 17 مرداد روزخبرنگار را به جامعه عرصه ارتباطات واطلاع رسانی تبریک گفت.
به گزارش  سایت استان به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد در این پیام است:

17 مرداد روز شهادت خبرنگار والامقام شهید محمود صارمی و فرارسیدن روز بزرگداشت مقام خبرنگار هر سال بهانه ای است تا به جامعه خبری خدا قوت و دست مریزاد بگوییم.
این روز در حقیقت فرصتی است برای پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای که برای دسترسی ، تولید ، توزیع و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
در دنیای کنونی با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع ، کسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى ، امنیتى و فرهنگی جامعه و انتشار آنها فرآیندی بسیار دشوار و در عین حال ضرورى و حیاتى است.
اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی و خصوصا خبرنگاران پرتلاش کهگیلویه وبویر احمد تبریک عرض نموده و برای آن مجاهدان بی ادعای عرصه آگاهی بخشی و دانش افزایی آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم.
امیدوارم مجموعه مدیریت محیط زیست استان با همراهی و مساعدت اصحاب رسانه و فعالان جراید بتواند در راستای وظایف خطیر خود و زمینه سازی برای توسعه و اعتلای کهگیلویه وبویر احمد گامهای مثبتی برداشته و اقدامات سازنده ای را انجام دهد.

سید اسد الله هاشمی

مدیر کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویر احمد

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد