تاریخ درج خبر : 1395/05/16
کد خبر : ۵۴۹۳۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -
مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌ و بویراحمد:

صندوق کارآفرینی امید ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در کهگیلویه ‌و بویراحمد پرداخت کرد

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال ۲۵ میلیارد ریال تسهیلات به ۹۶ متقاضی طرح‌های اشتغالزایی در این استان از محل صندوق کارآفرینی پرداخت شد.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، ارسلان حسن‌پور  با اشاره به اینکه در سه‌ماهه نخست امسال به 96 متقاضی تسهیلاتی بیش از 25 میلیارد و 70 میلیون ریال از محل صندوق کارآفرینی امید پرداخت شد، اظهار داشت: 70 تا 90 درصد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به سمت طرح‌های کارآفرینانه و اشتغال پایدار بر اساس سیاست‌های ابلاغی پرداخت می‌شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: در سه‌ماهه امسال به 59 متقاضی خوداشتغالی اعتباری بیش از 12 میلیارد و 240 میلیون ریال و به 26 متقاضی تعاونی و کارآفرینی نیز اعتباری بالغ‌بر 10 میلیارد و 910 میلیون ریال تسهیلات در راستای اشتغالزایی پرداخت شده است.

وی عنوان کرد: 4 متقاضی طرح‌های برند و پشتیبان مبلغ یک میلیارد و 10 میلیون ریال،6 متقاضی مشاغل خانگی 360 میلیون ریال و یک متقاضی شبکه حمل نقل روستایی 550 میلیون ریال تسهیلات اشتغالزایی در سه‌ماهه نخست سال 95 از سوی این صندوق تسهیلات دریافت کردند.

حسن‌پور به مأموریت صندوق کارآفرینی امید در کشور اشاره کرد و خاطرنشان کرد: تجهیز سپرده‌های خرد مردم و تلفیق آن با اعتبارات دولت، شناسایی جوانان واجد شرایط، توانمندسازی آنان و کمک در ایجاد کسب‌وکارهای خرد کم سرمایه و کاربر با محوریت فعالیت‌های کارآفرینانه، نیازهای منطقه‌ای، توسعه کسب‌وکارهای IT محور؛ بر اساس شیوه‌های جهانی شبکه‌سازی کسب‌وکارهای بازار محور نظیر خوشه‌ها و زنجیره‌های ارزش در کشور برای اطمینان از پایداری کسب‌وکارها و هدفمندی تسهیلات پرداختی از مأموریت‌های صندوق کارآفرینی امید است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد