تاریخ درج خبر : 1395/05/16
کد خبر : ۵۴۹۳۱۴
+ تغییر اندازه نوشته -

خودکشی همزمان 2 جوان 20 و 22 ساله در یاسوج

جسد دو دوست که مشکوک به خودکشی هستند در کوه‌های اطراف منطقه سروک یاسوج پیدا شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از گپ نیوز، دو جوان یاسوجی که یکی ۲۰ ساله و دیگری 22 ساله بوده شب هنگام (۱۵ مرداد) از خانه خارج شدند و جسد آن‌ها عصر دیروز (۱۶ مرداد) در حالی پیدا شده که خود را حلق‌آویز کرده بودند.

جوان نوزده ساله که دانشجو بوده با دوست 22 ساله خود که تعمیرکار خودرو بوده در اطراف کوه‌های سروک یاسوج با طناب‌دار اقدام به خودکشی کردند.

به گفته منبع آگاه این دو دوست قبل از خودکشی وصیت‌نامه‌ای تنظیم کرده و در داخل ماشین خود قرار دادند و بعد اقدام به خودکشی کردند.

لازم به ذکر است تیم تجسس آگاهی و تیم پزشکی در حال بررسی این موضوع هستند.

به گفته منبع آگاه در قسمتی از وصیت‌نامه این دو جوان آمده است که ما هیچ مشکلی نداشتیم فقط به خاطر خستگی از دنیا اقدام به خودکشی می‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  پسر کوچیکه کمتر از ۱۹سالش بوده شیراز زندگی میکرد ودانشگاه باهنر شیراز درس میخونده خیلی شاد و سرحاد و خوش گذرون بود و عاشق جهانگردی بود و کلی برنامه ها واسه زندگی و آینده داشت و فقط واسه تفریح اومده بود یاسوج و ب خونوادش گفته بود برمیگرده و اما شب ک رفت بیرون دیگه بر نگشت قبل از رفتنش اصلا حس وحال و روحیه ی کسی ک قصد خودکشی داره رو نداشت همه چیز تو این قضیه مشکوکه عکسش هم خیلی چیزارو نشون میده.برا خودکشی راه های راحت تری هم وجود داره و شما ک از هیچ چیز خبر ندارین این حق رو ندارین ک قضاوت کنین ..هنوز جواب پزشک قانونی نیومده و اگه هم بگن خودکشی بوده فقط بخاطر اینکه اخلال در نظم عمومی نشه…

 • محموديان گفت:

  ای بابا یکی ازاین دو تا خدا بیا مرز رو من میشناسم که وضع مادیش خوب بود مشکل مادی نداشت مشکل نسل جدیدماست که واقعا ضعیف شده همه انسانها در زندگی مشکل داشته اند وخواهند داشت باید با تلاش ومبارزه با مشکلات برخورد کرد

 • ناشناس گفت:

  مسئولین مثل…سر خود رو زیر برف کرده اند….
  حاکم شهری که مرغابی بود مردم آن شهر در رسوایی بود…

 • ناشناس گفت:

  انسان تامتکی به خدانشودائما خودرابریده وتوی بن بست می بینه.این سخن قران است که کسی ازیادخداروی بگرداندزندگی رابراوتنگ میگیریم به چه کنم چکنم می افتاد.خداجوانان ماراقدرت بهره گیری ازقران وعقل عنایت کن.

 • رضا گفت:

  خدا به داد این مردم برسه تو این چند ماه چند خودکشی رسانه ای شد و چندین و چند رسانه ای نشد. چه خبره تو این استان؟؟ این جوون ها که دارن مفت مفت بین ما میرن یه گوش شنوا نبوده دردشونو بشنوه…ما بلد نیستم گوش بدیم مدام میخایم جواب بدیم…بلد نیستیم باهم حرف بزنیم ارتباطامون داغونه…غم نان هم که اضافه بشه راه حل نهایی میشه حلقه دار….اینکه تو این استان این قضیه اپیدمی شده نشان از این داره یه چیزی تو این استان کمبود احساس میشه مشکل واقعا فط یه فرد نیست یه چیزی تو استان کمه

پربازديد